Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Зведені дані АТО 2018 рік

Зведені дані АТО 2019 рік

Зведені дані АТО 2020 рік

Прес-центр АТО

2017

 

2016

 

2015

2014

Новини від ІАЦ РНБО на 16.06.2014

Сьогодні почав постійну роботу зі ЗМІ Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки та оборони України. Про це повідомив Секретар РНБОУ Андрій Парубій. На робочій нараді Андрій Володимирович представив речника ІАЦ РНБОУ Володимира Чепового.

Інформаційно-аналітичний центр є робочим органом РНБОУ, який:

  • забезпечує аналітичне та прогнозне супроводження діяльності РНБОУ щодо здійснення координації діяльності органів виконавчої влади з питань національної безпеки в інформаційній сфері;
  • вивчає, аналізує, оцінює і прогнозує суспільно-політичні процеси в Україні, готує інформаційно-аналітичних бюлетенів та інших інформаційних матеріалів для РНБОУ;
  • готує для розгляду РНБОУ пропозиції стосовно:

-       інформаційного супроводження діяльності органів виконавчої влади, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, правоохоронних органів України щодо забезпечення стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, протидії негативному інформаційному впливу на населення України та її міжнародний імідж;

-       вдосконалення нормативно-правових актів з питань національної безпеки в інформаційній сфері.

Сьогодні ж Володимир Чеповий провів перший брифінг з ситуації на Сході України.

Зокрема:

-       Силами АТО поновлюється контроль над ділянкою у 248 кілометрів державного кордону з Російською Федерацією.

* * *

-       Українські військові звільнили від російських найманців населені пункти Весела Гора Слов’яносербського району та м. Щастя у Луганській області.

* * *

-       Вчора у районі Краматорськ – Дружківка завдяки ефективним діям авіації АТО був знищений склад боєприпасів терористів. Також в результаті авіаудару, нанесеному по позиціях бойовиків у цьому ж районі, було знищено більше 50 терористів та близько 150 – поранено. За проведеною ідентифікацією, серед загиблих більшість – особи неслов’янської зовнішності.

* * *

-        Силами АТО відбиті неодноразові спроби прориву російських терористів прорватися через державний кордон України з боку РФ у районі. Зокрема, в районіпункту пропуску «Маринівка» була зупиненагрупа терористів до якої входили  4 «КамАЗи» із встановленими на них великокаліберними кулеметами, один БТР та кілька легкових автомобілів та мікроавтобусів.

* * *

-       Провадиться розслідування за фактом збитого російськими терористами в Луганську військового літака Іл-76 ЗС України в ніч з 13 на 14 червня.

* * *

-       Силами українських вояків блоковано рух 7 автомобільних колон, які рухалися від кордону вглиб української території.

* * *

-       За інформацією, отриманою Інформаційним центром РНБО, є факти нової хвилі активізації та накопичення військових підрозділів ЗС РФ на кордоні з Україною. Зокрема, залізничні війська РФ переведені у режим підвищеної готовності. Крім цього, помічено збільшення кількості розвідувальних польотів російських літаків біля східних кордонів України.

* * *

-        Задля забезпечення перекриття україно-російського кордону та перешкоджання проникненню на територію України озброєних терористичних груп з території Російської Федерації, у складі Державної прикордонної служби організовані оперативно-бойові прикордонні застави нового формату та мобільні загони реагування. Серед особового складу проводяться навчання діям та засобам реагування на напади бойовиків, прийомам контрдиверсійної діяльності. Також у складі Держприкордонслужби проходять навчання оперативні снайперські підрозділи.

* * *

14 червня було недопущенно захоплення Посольства РФ у Києві. У суботу, 14 червня, російські найманці планували здійснити напад на посольство під час пікетування.  Задум не було реалізовано завдяки злагодженим діям бійців спецпідрозділу МВС, представників самооборони та сотень Майдану.  У планах провокаторів було скоєння нападу на дипломатичну місію Росії в Україні та спалення будинку посольства РФ. Неважко зрозуміти, як використала б згодом цей факт російська пропаганда.

 

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества