Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 16 вересня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, 1 військовослужбовець дістав поранення. Інцидент стався в Кримському під час ворожого обстрілу.

Луганський напрямок

Минулої доби бойові дії велися лише в районі Бахмутської траси (на ділянці фронту Кримське – Новотошківське). Проте саме на цих позиціях вчора відбулося загострення. Одразу після опівночі окупанти здійснили два коротких мінометних обстріли в Новотошківському, причому з двох різних позицій. Згодом ворог взяв паузу, і поновив обстріли тільки після 20 години. Протягом трьох годин бойовики випустили по наших укріплення 100 мінометних мін, а також активно застосовували легке озброєння. Українські війська не залишили ворожу нахабність непокараною, і неодноразово відкривали вогонь у відповідь.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку противник здійснив дев’ять ворожих обстрілів, зокрема шість – з важкого озброєння.

Донецький напрямок

Противник порушував режим тиші практично по всьому фронту. Бойові дії почалися після 14 години. В Авдіївці та Пісках противник застосовував міномети та бронетехніку. Всі обстріли з боку противника були достатньо тривалими – півгодини і більше.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку противник порушував режим тиші дев’ять разів, зокрема двічі застосовував важке озброєння. Українські війська чотири рази відкривали вогонь у відповідь.

Маріупольський напрямок

Трьома основними «гарячими точками» вчора були Старогнатівка та Новомихайлівка, а також Талаківка. Здебільшого противник застосовував стрілецьку зброю. Українські війська шість разів відкривали вогонь у відповідь, здебільшого в темну пору доби.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку сталося 12 ворожих обстрілів, зокрема один мінометний.

Інформація ГУР МОУ

На єдиному оперативному фоні та за єдиним замислом поруч зі стратегічнимм командно-штабними навчаннями ЗС РФ «Запад-2017» на окупованій території на сході України проводяться командно-штабні навчання російсько-окупаційних військ. Водночас підготовка до цього заходу – вкрай незадовільна.

Під час руху колон техніки так званої «2-ї бригади» у більшості бойових машин закінчилося пальне. В підсумку, висування на полігон призупинено, а натомість розпочалося розслідування для встановлення винуватців розкрадання пального.

У Великій Новосілці Донецької області працівники поліції затримали чоловіка з двома бойовими гранатами

Затриманий напідпитку розгулював з небезпечною знахідкою на автовокзалі. Порушника було затримано, а боєприпаси – вилучено.

На Харківщині завершилися польові збори саперів військових частин Східного територіального об’єднання НГУ

Метою занять – вдосконалення практичних навичок особового складу у виявленні, розмінування та знешкодженні вибухонебезпечних пристроїв.

На Чернігівщині артилеристи провели навчання на тему ураження наземних цілей

Виконання вогневих завдань відбувалося зі зміною вогневих позицій та у різну пору доби.

Серед задіяних військовослужбовців було багато тих, хто пройшов випробування війною, але також ще й ті, які лиш недавно уклали контракт. Їм під час польових занять та стрільб приділяється найбільше уваги.

На Волині екіпажі авіації Повітряних Сил успішно здійснили бомбометання та пуски ракет на полігоні

Одне із основних завдань – підготовка молодих льотчиків вдень та вночі, у різних погодних умовах, та за швидкоплинних змін бойової обстановки.

http://mediarnbo.org/2017/09/16/zvedeni-dani-ato-16-veresnya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества