Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 1 жовтня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, троє військовослужбовців дістали поранення.

Луганський напрямок

Бойовики здійснили один обстріл у Станиці Луганській. Інцидент стався вчора ще до світанку.

Донецький напрямок

Основні бойові дії розгорнулися на ділянці фронту Кам’янка – Авдіївка – позиція «Шахта Бутовка». Здебільшого окупанти стріляли у другій половині дня. Важке озброєння не застосовувалося. Також по одному обстрілу сталося в Майорську та Пісках; обидва – в темну пору доби.

Всього вчора на Донецькому напрямку сталося 10 ворожих обстрілів, українські війська тричі відкривали вогонь у відповідь.

Маріупольський напрямок

Неспокійно вчора було у Богданівці, а також на ділянці фронту Павлопіль – Широкине. Майже в усіх випадках українські війська відкривали вогонь у відповідь. У Широкиному противник застосовував міномети. Значна частина обстрілів була достатньо тривалою – годину чи більше.

Всього вчора на Маріупольському напрямку ворог порушив режим тиші дев’ять разів.

Такі дані оприлюднив сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

У Харкові гвардійці вдосконалювали свою фахову підготовку

Інструктори проводили практичні заняття на тему надання першої медичної допомоги собі та товаришу та евакуації поранених з поля бою. Також військовослужбовці виконували навчальні стрільби.

На Київщині артилерійський підрозділ Криворізької бригади НГУ провів бойові стрільби

На полігоні поблизу села Старе Бориспільського району гвардійці відстрілялися з мінометів на «відмінно», знищивши всі цілі та вклавшись у визначені часові нормативи. Гвардійці Криворіжжя довели, що здатні виконувати будь-які бойові завдання.

http://mediarnbo.org/2017/10/01/zvedeni-dani-ato-01-zhovtnya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества