x
Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 08 серпня

АТО-1


В зоні проведення антитерористичної операції противник продовжує обстріли українських позицій, намагаючись втягнути наші війська у активне протистояння. Про це розповів сьогодні вранці речник штабу АТО підполковник Анатолій Стельмах.

 Так, вчора з 18:00 і до опівночі, найбільш активні провокації незаконних збройних формувань фіксувались поблизу Донецька. Тут під вогонь 120-міліметрових мінометів найманців двічі потрапили наші позиції в Красногорівці. Гаряче вчора ввечері було і в районах Авдіївки. Там близько 18:00 опорні пункти сил АТО бойовики обстріляли зі 120-міліметрових мінометів, а близько 23 – з танків і 122-міліметрової артилерії. Неподалік Мар’їнки, після 20 години, незаконні збройні формування активно вели вогонь по наших опорних пунктах зі стрілецького озброєння, гранатометів та БМП.

На Артемівському напрямку злочинці активізувались в районі Троїцького. Неподалік цього селища бойовики близько 22:00 та 23:00 били по наших позиціях зі 120-міліметрових мінометів та артилерії калібру 122 міліметри.

На Луганщині та в районі Маріуполя вчора ввечері фіксувались лише поодинокі збройні провокації із застосуванням стрілецької зброї.

Загалом упродовж вчорашньої доби бандформування 101 раз порушили режим припинення вогню. 12 разів злочинці застосовували артилерію, 38 – міномети, 62 – гранатомети і стрілецьку зброю, 5 разів били з танків.
Після опівночі, 8 серпня, противник продовжив обстріли наших позицій здебільшого поблизу Донецька та на Артемівському напрямку.

http://mediarnbo.org/2015/08/08/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-08-serpnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества