Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 31 жовтня

__shtab-ato-1

За минулу добу російсько-окупаційні війська 54 рази відкривали вогонь по позиціях українських захисників. Такі факти оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру штабу Антитерористичної операції підполковник Віктор Шубец.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 31 обстріл. Порушуючи «режим тиші», противник відкривав вогонь по позиціях українських захисників у районі Мар’їнки та Новомихайлівки зі стрілецької зброї, кулеметів, гранатометів, в Павлополі – з мінометів калібру 82 мм, а в Талаківці та Широкіному ворог застосував протитанкові ракетні комплекси, гранатомети, кулемети та міномети калібру 120 мм. По захисниках Старогнатівки бойовики відкривали вогонь з озброєння БМП, гранатометів та стрілецької зброї, а по укріпленнях в Красногорівці та Гнутовому – з мінометів обох калібрів, кулеметів і гранатометів. За вказаний період українські підрозділи у Водяному зазнали обстрілів зі зброї різних калібрів. Зокрема, зі ствольної 152 мм артилерії.

На Луганському напрямку зафіксовано 5 порушень «режиму тиші». Противник вдавався до збройних провокацій в районі села Лопаскіне з використанням гранатометів, в Кримському – мінометів 82 калібру, гранатометів та стрілецької зброї. В бік Троїцького російсько-окупаційні війська вели вогонь з мінометів 120 калібру, а поблизу Калиново-Попасного – з артилерії калібру 122 мм.

На Донецькому напрямку відбулось 18 провокацій проти Збройних Сил України. В Зайцевому ворог піддав обстрілам позиції сил АТО з гранатометів та стрілецької зброї, в районах Луганського та Новгородського – з озброєння БМП та кулеметів великого калібру. По захисниках Верхньоторецького і Троїцького обстріли тривали з мінометів калібру 82 мм, а в Авдіївці та неподалік шахти Бутівка – з мінометів обох калібрів.

http://mediarnbo.org/2016/10/31/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-31-zhovtnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества