Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 27 вересня

_ato-1

За минулу добу російсько-окупаційні війська 40 разів відкривали вогонь по позиціям українських захисників. Такі дані оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Іван Арєф’єв.

На Луганському напрямку зафіксовано 10 порушень «режиму тиші». Противник вдавався до збройних провокацій з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї в районі Новоолександрівки, Новозванівки та Станиці Луганскої.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 18 порушень «режиму тиші». В районі Мар’їнки, Старогнатівки, Широкиного та Павлополя бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів. Окрім того, по Мар’їнці вів вогонь снайпер, а по Старогнатівці бойовики відкривали вогонь з БМП.

На Донецькому напрямку зафіксовано 12 обстрілів. Окупанти вели вогонь з мінометів 82-го та 120 калібру по Зайцевому, а з 120-го – по Нижнє Лозовому. Також бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів по Верхньоторецькому, Зайцевому, Авдіївці та Нижне Лозовому. А з БМП – по Зайцевому та Нижнє Лозовому.

Незважаючи на ці провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод.

http://mediarnbo.org/2016/09/27/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-27-veresnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества