Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 03 жовтня

 

_ato-1

За минулу добу російсько-окупаційні війська 48 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників. Таку інформацію оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Іван Арєф’єв.

На Луганському напрямку зафіксовано 16 порушень «режиму тиші». Обстріли з боку окупантів із гранатометів, зенітної установки та стрілецької зброї зафіксовано в районі Станиці Луганської, а з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї – неподалік Кримського, Новоолександрівки та Новозванівки. Окрім того, позиції наших військ біля Кримського та Новоолександрівки противник обстрілював з мінометів 120-го та 82-го калібру.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 20 обстрілів. Противник порушував «режим тиші» в районі Павлополя, Водяного та Широкиного, застосовувавши при цьому гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю. По Павлополю вів вогонь снайпер, а по Широкиному окупанти відкривали вогонь з БМП.

На Донецькому напрямку зафіксовано 12 обстрілів. Бойовики з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї вели вогонь в районі Авдіївки, Новгородського, Верхньоторецького, Кам’янки та Зайцевого. Також по Зайцевому та Авдіївці ворог відкривав вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру, а зі ствольної артилерії 152-го калібру – по Зайцевому. Окрім того, біля Авдіївки противник обстріляв українських захисників з танка, а по Верхньоторецькому вів вогонь снайпер.

http://mediarnbo.org/2016/10/03/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-03-zhovtnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества