Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 8 травня 2015

АТО-3

З 18:00 7 травня бандити в ході обстрілів позицій українських військ знову активно використовували важке озброєння, незважаючи на Мінські домовленості. Про це повідомив сьогодні вранці речник  АТО Леонід Матюхін.

На Донецькому напрямку незаконні збройні формування піддали обстрілам з мінометів заборонених калібрів позиції українських військ поблизу населених пунктів Піски, Гранітне, Опитне, Авдіївка. Обстрілів із автоматичного гранатомету та стрілецької зброї зазнали наші позиції в районі Опитного та шахти Дутовка. 

На Маріупольському напрямку точкою зіткнення залишається населений пункт Широкине. Тут противник застосовує 122 міліметрову артилерію та міномети калібру 82 міліметри.

Ці ж види зброї противник застосовував під час обстрілів наших позицій в районі населених пунктів Богуславське, Новгородське, Красний Пахар, Широка Балка. А в населеному пункті Ленінське бойовики вели вогонь із танку.

В районі Станиці Луганської та Щастя працювали ворожі снайпери.

Крім того, найманці продовжують використовувати безпілотні літальні апарати. Всього українські підрозділи зафіксували 22 БПЛА, які було помічено в напрямку Жолобок, Кримське, Маріуполь, Широкино, Михайлюки, Тепле, Новобахмутовка, Вехньоторецьке та ін.

На звільнених територіях Донеччини та Луганщини продовжують працювати військові сапери, які розміновують поля, дороги. Вистачає роботи і в населених пунктах.

http://mediarnbo.org/2015/05/08/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-08-travnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества