Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 5 квітня 2015


4 квітня з 18:00 вечора до опівночі ситуація у зоні АТО залишалася неспокійною. За цей час зафіксовано 14 випадків порушень бандформуваннями режиму припинення вогню. Здебільшого в ході збройних провокацій бойовики використовували стрілецьку зброю. Такі дані оприлюднив сьогодні вранці речник  АТО Cергій Даниленко. Водночас, злочинці неодноразово відкривали мінометний вогонь, а також вогонь із бронетехніки.

Найбільша активність ворога фіксується поблизу Донецька. О 19:55 ворог обстріляв із мінометів позиції наших військ в районі селища Гранітне. О 20:35 – опорні пункти в районі населених пунктів Піски та Опитне.

Вздовж лінії розмежування на Донеччині ворог зі стрілецької зброї і гранатометів обстріляв наші позиції поблизу Майорська, Мар’їнки, Опитного та Авдіївки.
Крім того, з озброєння бойової машини піхоти був обстріляний опорний пункт наших військ в районі Спартака.

На Луганщині найбільша активність противника відбувалася в районі селища Сокільники, де позиції наших військ були 5 разів обстріляні зі стрілецької зброї та один раз – із мінометів.

В районі Маріуполя в період з 18:00 до 00:00 4 квітня обстрілів не було. Водночас, противник здійснював повітряну розвідку із застосуванням 4 безпілотних літальних апаратів.

Незважаючи на намагання бандформувань своїми діями зірвати Мінські домовленості, наші військові на провокації не піддаються, зброю використовують у випадках прямої загрози життю людей.

http://mediarnbo.org/2015/04/05/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-05-kvitnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества