Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 06 грудня

Сьогодні Україна відзначає День ЗСУ. Українській армії виповнюється двадцять п’ять років. Цей час розділився у свідомості нації та війська на 2 періоди – до війни та під час війни. Майже тисяча днів агресії, яку чинять проти нас російські окупанти, утвердили в житті країни думку про те, що немає нині почеснішої місії, ніж грудьми захищати рідну землю на фронті. Пишаємося нашими захисниками та схиляємо голову перед світлою пам’яттю більше 2 тисяч загиблих побратимів. Вітаємо зі святом чинних військовослужбовців та ветеранів ЗСУ.

Луганський напрямок

Вчора основні бойові дії велися на Бахмутській трасі та північніше неї. Надвечір, між 18 та 20 годиною, під час кожного з цих обстрілів противник застосовував міномети. По наших позиціях було випущено майже 50 мін. Пізніше окупанти ще один раз порушили режим тиші у Станиці Луганській. Під Попасною вчора було тихо.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 6 ворожих обстрілів, 5 – з важкого озброєння.

Таку інформацію оприлюднив сьогодні на брифінгу речник  Міністерства оборони України з питань АТО  полковник  Олександр Мотузяник.

Донецький напрямок

Противник продовжує дотримуватися тактики точкових обстрілів ключових українських позицій. Зокрема, в Луганському відбувся потужний мінометний обстріл з боку противника. В Авдіївці сталося 2 перестрілки. Також по одному ворожому обстрілу відбулося у Троїцькому, Зайцевому та Опитному.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 5 ворожих обстрілів, 1 – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

По всьому фронту тривають мінометні обстріли з боку російсько-окупаційних військ. Загальна кількість випущених мін – близько 80. Також ворог активно використовує бронетехніку. Найбільша кількість обстрілів відбулася в Широкиному. Зазначимо, що порівняно з минулими днями, географія бойових дій значно розширилася: вчора окупанти стріляли у Новомихайлівці, Тарамчуку, Богданівці, хоча зазвичай там відносно спокійно.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку сталося 14 ворожих обстрілів, 8 – з важкого озброєння.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 український військовослужбовець загинув, 1 – отримав поранення.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким воїна, що загинув за Україну.

У Мар’їнському районі Донецької області співробітники СБУ знайшли схованку, що містила понад 10 тисяч набоїв і ПТКР. Схрон був обладнаний в лісосмузі неподалік лінії фронту.

У Навчальному центрі НГУ відбувся випуск інструкторів бойової  підготовки другого рівня. Церемонія відбулася у Золочівському замку у Львівській області.

Вчора на горі Карачун під Слов’янському відбулося урочисте відкриття нової телевежі та запуск роботи відновленого телерадіоцентру

Ретрансляційна інфраструктура була знищена під час бойових дій навесні-влітку 2014 року. Тепер мешканці прифронтових територій, а також окупованої частини Донецької області зможуть дивитися українське телебачення та слухати українське радіо. У церемонії взяли участь Президент України, Міністр оборони, Начальник Генерального штабу, представники місцевої влади. Глава держави за допомогою радіо «Армія FM» поспілкувався з воїнами, що несуть службу на Донецькому та Маріупольському напрямках.

11 12

За інформацією, підготовленою УКМЦ

http://mediarnbo.org/2016/12/06/zvedeni-dani-ato-06-grudnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества