Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 18 вересня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, один військовослужбовець дістав поранення. Інцидент стався на позиції біля с. Новоселівка Друга на Донецькому напрямку під час ворожого обстрілу.

Луганський напрямок

Основні бойові дії розгорнулися ввечері в районі Бахмутської траси. Послідовно три різні українські позиції були обстріляні з важкого озброєння. Противник випустив по наших позиціях понад 20 мін та кілька артилерійських снарядів. Також серія ворожих обстрілів відбулася у Попаснянському районі.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку противник порушив режим тиші шість разів. Українські війська тричі відкривали вогонь у відповідь. Про це поінформував сьогодні на щоденному брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Здебільшого бойовики стріляли в темну пору доби. Основними «гарячими точками» вчора були Авдіївка та район Піски – Невельське. Ворог застосовував тільки легке озброєння. Українські війська чотири рази відкривали вогонь у відповідь. На світлодарській дузі вчора бойові дії не велися.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 12 ворожих обстрілів.

Маріупольський напрямок

Окупанти порушували режим на ділянках фронту Новотроїцьке – Старогнатівка та Павлопіль – Водяне.

Противник вів вогонь у часових проміжках від 00:00 до 03:00 та з 18:00 до опівночі, решту часу на фронті було спокійно. На більшу частину ворожих обстрілів українські війська відповідали вогнем з легкого озброєння.

Всього вчора на Маріупольському напрямку противник порушив режим тиші 13 разів.

Інформація ГУР МОУ

Підтверджені втрати противника за минулий тиждень склали:

10 загиблих окупантів;

31 поранений окупант;

1 втрачений БПЛА.

Левова частка втрат припадає на так званий «9-й полк» російсько-окупаційних військ, що займає позиції на півдні Маріупольського напрямку.

Льотчики-розвідники беруть участь у льотно-методичних зборах (додано ІАЦ)

Відповідно до плану підготовки Повітряних Сил Збройних Сил України на поточний рік проводяться льотно-методичні збори екіпажів літаків розвідувальної та штурмової авіації на аеродромі Луцьк.

Одним із завдань, що відпрацьовується під час зборів, є тренування у веденні повітряної розвідки. При цьому особлива увага приділяється підготовці молодих льотчиків до виконання завдань за призначенням.

http://mediarnbo.org/2017/09/18/zvedeni-dani-ato-18-veresnya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества