Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 14 вересня

_ato-1

За минулу добу російсько-окупаційні війська 56 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників. Але, незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються мінських угод. Про це поінформував сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Іван Арєф’єв.

Так, на Донецькому напрямку зафіксовано 37 порушень «режиму тиші». Зокрема, обстріли з боку противника з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї велися по позиціях українських військових у Новоселівці Другій, Авдіївці, Верхньоторецькому, Зайцевому, Новгородському та Луганському. Окрім того, по Луганському, Зайцевому, Світлодарську, Піскам та шахті Бутівка окупанти відкривали вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру. Також для здійснення морально-психологічного тиску на підрозділи сил АТО, противник застосував снайперські групи в районі Авдіївки та Верхньоторецького.

На Луганському напрямку зафіксовано 5 порушень «режиму тиші». Противник вдався до збройних провокацій в районі Новозванівки та Новоолександрівки, де бойовики відкривали вогонь з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї. Також по Новозванівці бойовики відкривали вогонь з БМП, там же стріляли снайперські групи.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 14 порушень «режиму тиші». Російсько-окупаційні війська вдавалися до збройних провокацій та вели вогонь з БМП і гранатометів по Широкиному. А по Павлополю, Новотроїцькому, Широкиному та Старогнатівці – з гранатометів та стрілецької зброї. Окрім того, близько 23:00 окупанти відкривали вогонь з міномета 120-го калібру по Лебедінському та Бердянському. А по Мар’їнці вів вогонь снайпер.
Окрім того, на Донецькому напрямку з 23:00 бойовики відкривали вогонь із забороненої Мінськими домовленостями артилерії по наших захисниках у Зайцевому та Авдіївці.

http://mediarnbo.org/2016/09/14/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-14-veresnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества