Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 24 травня 2015

АТО-1

Вечір та ніч з 23 на 24 травня, як і попередні не вирізнялися зміною обстановки у зоні АТО. Злочинці, використовуючи різні види озброєння, продовжували обстрілювати мирні населені пункти та нищити інфраструктуру Донбасу. Про це заявив сьогодні вранці речник  АТО Леонід Матюхін.

О 18:00 в районі Ленінського – Нелипівки наші військові вступили у бій з диверсійно-розвідувальної групою російсько-терористичних найманців. Бій тривав півгодини. Злочинці, отримавши гідну зустріч, тікали до своїх позицій, залишаючи на землі плями крові та інші мокрі сліди.

Пізніше загарбники з гранатометів, зенітних установок, стріляли по Золотому, Кіровому, Ленінському, Красному Пахару. А з 120 мм мінометів вели вогонь по Троїцькому.
На Луганському напрямку незаконні збройні формування з артилерії, гранатометів, мінометів та великокаліберних кулеметів підступно увечері та вночі стріляли по Станиці Луганській, Щастю, Жовтому,

На Донецькому варвари 21 століття вже традиційно для них вели вогонь по Піскам, Мар’їнці, Старогнатовці, Красногорівці. Декілька разів зі 122 мм артилерії стріляли по коксохімічному заводу, що в Авдіївці, знову яскраво своїми справами доводячи те, як насправді вони дбають про інфраструктуру Донбасу.

Найспокійніше, якщо так можна висловитися, було на Маріупольському напрямку. Тут загарбники порушували тишу три рази з стрілецької зброї та автоматичного гранатомета, обстрілявши Широкине.

Безпілотники противника було помічено у небі над нашими позиціями 14 разів переважно на Луганському та Маріупольському напрямках.

 

http://mediarnbo.org/2015/05/24/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-24-travnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества