Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 23 березня 2017

Луганський напрямок

Вчора бойовики відкривали мінометний вогонь по Кримському, Оріховому та Новозванівці. Усі обстріли відбувалися вдень та були короткотривалими. Крім того, у Новозванівці окупанти здійснили ще чотири провокації із застосуванням легкого озброєння. Поблизу Станиці Луганської та Троїцького ворог застосовував стрілецьку зброю та гранатомети. Про це поінформував сьогодні на щоденному брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку сталося 13 ворожих обстрілів, в тому числі 3 – з використанням важкого озброєння.

Донецький напрямок

По всій лінії зіткнення продовжують відбуватися обстріли малої та середньої інтенсивності, головною ціллю яких продовжує бути Авдіївка та сусідні райони. Тут бойовики декілька разів турбували українських військовослужбовців вогнем з легкого озброєння, а після обіду розпочали обстріли з використанням мінометів різних калібрів. Найпотужніший з них тривав більше п’яти годин.

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу в Авдіївці пошкоджено житловий будинок. Його власниця (жінка віком 82 роки) не постраждала.

В районі світлодарської дуги ворог також відкривав вогонь з мінометів, а також бронетехніку. У Зайцевому ворог вночі здійснив короткочасний обстріл з артилерії калібру 152 мм, а також неодноразово застосовував міномети та БМП протягом дня. Поблизу інших позицій на Горлівському периметрі та в районі Донецького аеропорту ворог здійснював збройні провокації з легкого озброєння.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 28 обстрілів з боку бойовиків, в тому числі 9 – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Вчора більше 90 відсотків обстрілів припало на південні приморські рубежі. Ситуація в районі Водяного залишається напруженою. Тут вчора зранку ворог відкрив вогонь з артилерії калібру 122 мм, а ввечері – випустив декілька ракет з переносної реактивної пускової установки «Град-П». Крім того, на ділянці фронту Павлопіль-Широкине відбулось ще 6 мінометних обстрілів з боку бойовиків.

У Мар’їнці окупанти здійснили збройну провокацію з використанням мінометів та гранатометів.

Всього за минулу добу на Маріупольського напрямку відбулося 43 обстріли з боку бойовиків, в тому числі 8 – з важкого озброєння.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 військовослужбовець загинув, ще 1 – отримав поранення.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким воїна, що загинув за Україну.

НГУ затримала бойовиків

Вчора військовослужбовці НГУ затримали в районі проведення АТО кількох осіб, що підозрюються у скоєнні серйозних злочинів, зокрема вбивстві, участі у лавах НЗФ, зберігання наркотиків. Також у одного з правопорушників вилучено багнет-ніж від автомата.

У м. Рубіжне поліцейські спільно з колегами з СБУ вилучили 2 «арсенали»

Це гранатомет РПГ-22, 5 гранат різних систем, більше 150 набоїв різних калібрів.

У курсантів Військової академії (м.Одеса) почалися випускні іспити

Перевірку на професійну придатність майбутні офіцери-тиловики проходили як у навчальних аудиторіях, так і в польових умовах.

Кожен випускник під час теоретичного та практичного етапів комплексного екзамену за обраною спеціальністю продемонстрував членам державної екзаменаційної комісії високий рівень особистих знань, навичок та умінь щодо діяльності військового тилу і господарства, тилового забезпечення бойових дій військових частин, організації продовольчого чи речового забезпечення тощо.

Тривають навчання у підрозділах ПС ЗСУ

Особовий склад окремої радіолокаційної роти зайняв наземну оборону та відбив напад умовної ДРГ. Також були відпрацьовані питання надання медичної допомоги пораненим. Водночас льотчики бригади тактичної авіації провели тренувальні польоти. Тема занять – тактичні прийоми подолання протиповітряної оборони, а також маневри в районі цілі, яка прикрита протиповітряною обороною.

http://mediarnbo.org/2017/03/23/zvedeni-dani-ato-23-bereznya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества