Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 02 червня 2015

АТО-2

Другого червня, з 18:00 і до 06:00 сьогоднішнього ранку на Маріупольському напрямку з 122 мм артилерії, мінометів, гранатометів та стрілецької зброї бойовики стріляли по Широкиному. Вів вогонь і снайпер. Про це заявив сьогодні вранці речник  АТО Леонід Матюхін.

На Луганському з кулеметів та стрілецької зброї бандити вели вогонь по Золотому, Фрунзе та Щастю. Зі 120 мм артилерії – по Станиці Луганській. 

На Артемівському з 120 мм артилерії та стрілецької зброї – по Лозовому та Кіровому. Били також з 120 мм мінометів по Світлодарському. 152мм артилерія гатила по Курдюмовці.

Майже весь вогонь загарбники зосередили саме на Донецькому напрямку. З мінометів та артилерії, заборонених Мінськими домовленостями калібрів, а також великокаліберних кулеметів, загарбники стріляли по Опитному, шахті Бутовка, Водяному, Первомайському, Мар’їнці, Пісках, Невельському, Кам’янці, Новотроїцькому, Красногорівці, Березовому. З гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї багаторазово обстрілювали Піски. Працював тут і ворожий танк. Загалом, можна сказати, що за цей період більше половини обстрілів загарбники здійснили саме на Донецькому напрямку.

Безпілотники злочинців з’являлися у небі над нашими позиціями 27 разів.

http://mediarnbo.org/2015/06/03/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-03-chervnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества