Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 02 липня

Lysenko-4

Луганський напрямок

Вчора відбувся лише 1 обстріл з боку НЗФ поблизу Попасної.

Донецький напрямок

В районі Луганського вчора відбулося 2 ворожих артобстріли. Також противник активно застосовує міномети по всій лінії зіткнення. За інформацією, яку повідомив сьогодні на брифінгу речник  адміністрації Президента України з питань АТО  полковник  Андрій Лисенко, бойові дії значно інтенсифікувалися після 18 години: по всьому фронту від Зайцевого до авдіївської промзони розпочалися масштабні перестрілки між силами АТО та противником. Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 28 ворожих обстрілів, зокрема 12 – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Противник вчора 5 разів застосував міномети – у Красногорівці, в районі Докучаєвська та Широкиному.

При цьому по наших позиціях було випущено майже 90 мін. Загалом обстановка незмінна: інтенсивні обстріли з боку окупантів тривають по всій лінії зіткнення, тихих ділянок немає. Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбулося 19 ворожих обстрілів.

Інформація ГУР МОУ

На Донбас прибув підрозділ зі складу 331-го парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії Повітряно-десантних військ ЗС РФ (місце постійної дислокації – Кострома). Російські десантники залучатимуться до диверсійно-розвідувальних дій на ділянці фронту Луганське – Красногорівка.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 український військовослужбовець загинув, 2 отримали поранення. Ці втрати українські війська понесли на Донецькому напрямку.

Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Втрати ворога за минулу добу

Вчора загинуло 5 та було поранено 7 окупантів зі складу п’яти підрозділів ворога – так званих «9-го» та «11-го» полків, а також «3-ї», «4-ї» та «7-ї» бригад.

Найбільші втрати поніс так званий «9-й окремий штурмовий  мотострілецький полк морської піхоти» (Новоазовськ), який діє на Маріупольському напрямку. Встановлені імена трьох поранених бойовиків – Олег Козловський, Віталій Орлов, Андрій Раєв.

З огляду на значні бойові втрати у цьому загоні російсько-окупаційних військ, а також численні випадки відмови бойовиків іти в бій та дезертирства, військове командування противника ухвалило рішення про його  негайне доукомплектування. Так, днями до його складу  прибуло близько 100 злочинців, які відбували покарання у місцях позбавлення волі на тимчасово окупованій території  Донецької області та були достроково звільнені по амністії після підписання контрактів на службу в лавах російсько-окупаційних військ.

Українські військові проводять навчання

Тривають міжнародні навчання «Репід Трайдент-2016». Днями український взвод радіаційного, хімічного та біологічного захисту відпрацював дії у разі атаки за участю зброї масового ураження. За сценарієм, один з підрозділів потрапив у зону зараження радіоактивними елементами. Завданнями взводу були: організація пункту обробки особового складу та техніки та мінімізація ризику радіаційного, хімічного, або бактеріологічного зараження.

11 12 13 14 15 16 17 18 19 19-1 19-2 19-3 19-4 19-5 19-6 19-7 19-8

У Житомирі відбулися міжвідомчі антитерористичні навчання. Використовуючи штатне озброєння та техніку, десантники та спецпризначенці продемонстрували злагоджені дії, професіоналізм і за лічені хвилини впоралися із завданням, знешкодивши умовних терористів, які захопили приміщення технологічного університету, та визволивши заручників.

21 22 23 24 25 26 27 28

На полігоні Чернігівщини сержанти оперативного командування «Північ» обмінялися досвідом. Близько 200 військовослужбовців-контрактників поліпшують свої теоретичні знання та практичні навички з різних предметів бойової підготовки, а також тренуються керувати підлеглими. Близько двох третин навчального часу відведено заняттям у полі.

31 32 33 34 35 36 37 38 39 39-1

Вчора у Чугуєві, що на Харківщині, завершилися збори з головними сержантами Повітряних Сил. Завданнями триденного заходу за участі понад 300 контрактників були обмін досвідом та визначення єдиних підходів до підтримання боєготовності військових колективів. Тому більшість занять проводилися на полігонах, військових стрільбищах та на бронетехніці.

41 42 43 44 45 46 47 48

У Миргородській бригаді тактичної авіації відбувся День відкритих дверей. Близько 200 юнаків та дівчат завітали до військових. Гості ознайомились з життям та побутом військовослужбовців Повітряних Сил, авіаційною технікою, побачили показові заняття з військової підготовки, спілкувались з керівним та особовим складом бригади.

51 52 53 54 55 56 57 58 59 59-1 59-2 59-3 59-4 59-5

Вчора бійці Нацгвардії доставили гуманітарну допомогу в Авдіївку. Колона вантажівок доставила продукти харчування, які закупили представники  однієї з українських церков. Військові розвантажили частину гуманітарної допомоги у центрі міста, а далі попрямували на крайню вулицю Авдіївки, яка вже третій рік знаходиться під ворожими обстрілами, через що гуманітарні вантажі сюди зазвичай не доходять.

За інформацією, підготовленою УКМЦ

http://mediarnbo.org/2016/07/02/zvedeni-dani-ato-02-lipnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества