Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО
на 06:00 – 22 березня 2017

Ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою. За минулу добу російсько-терористичні війська 76 разів обстріляли позиції українських захисників. В окремих випадках, аби пригасити активність ворога українські військові відкривали вогонь у відповідь. Поранено одного українського захисника.

За інформацією, яку оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру штабу Антитерористичної операції підполковник Ярослав Чепурний, на Донецькому напрямку найбільшу активність ворог виявляв під Авдіївкою, Луганським, Зайцевим та шахтою Бутівка. Протягом всієї доби ворог практично не припиняв там обстріли з мінометів калібру 120 мм та 82 мм, крупнокаліберних кулеметів та гранатометів. Захисників Авдіївки та шахти Бутівка ворог також обстрілював з танків, а по позиціях під Зайцевим наніс ввечері удар зі 152 мм артилерійських систем.

На Луганському напрямку гаряче було під Золотим, Новозванівкою та Кримським, захисників яких ворог обстрілював з гранатометів та крупнокаліберних кулеметів, а під вечір застосував 120 мм міномети.

На Маріупольському напрямку ворог також активно використовував зброю, яка заборонена Мінськими угодами. Позиції під Широкиним, Лебединським та Красногорівкою противник обстрілював зі 120 мм мінометів, кулеметів та гранатометів різних систем. Захисників Новотроїцького російсько-терористичні підрозділи обстріляли з важкої артилерії калібру 122 мм, а по оборонцям Мар’їнки бив танк.

http://mediarnbo.org/2017/03/22/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-22-bereznya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества