Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 24 жовтня

 

__shtab-ato-1

За минулу добу російсько-окупаційні війська 35 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

За фактами, про які розповів сьогодні вранці речник прес-центру штабу  Антитерористичної операції підполковник Віктор Шубец, на Маріупольському напрямку зафіксовано 20 провокацій проти сил АТО. Бойовики здійснили обстріли підрозділів Збройних Сил України з кулеметів великого калібру, гранатометів та стрілецької зброї в Широкіному, Талаківці, Мар’їнці та Тарамчуку, а в Красногорівці та Павлополі окрім вказаної зброї ворог застосував міномети калібру 82 мм.

На Луганському напрямку з боку окупантів відбулось 9 випадків порушення режиму припинення вогню. По українських позиціях противник відкривав вогонь з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї в районах Новозванівки та Новоолександрівки, а в Кримському і Щасті – з мінометів 82 калібру.

На Донецькому напрямку російсько-окупаційні війська 6 разів відкривали вогонь по силах АТО. Зокрема, у Луганському вони використовували під час провокацій проти українських захисників міномети калібру 82 мм, в Авдіївці – гранатомети, кулемети та міномети 120 калібру.

http://mediarnbo.org/2016/10/24/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-24-zhovtnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества