Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 01 вересня

_АТО-1

Ситуація в районі АТО залишається неспокійною на всіх напрямках – незаконні збройні формування 25 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України.

Як заявив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Іван Арєфь’єв, за минулу добу було зафіксовано 14 випадків порушення режиму тиші на Донецькому, 10 – на Маріупольському та 1 – на Луганському напрямках.

Зокрема, на Донецькому напрямку ворог вів вогонь із 120 – мм мінометів по позиціях українських військових в Авдіївці. Окрім того, Авдіївку обстріляли з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а позиції у Верхньоторецькому – зі стрілецької зброї. По Зайцевому бойовики били з автоматичних станкових та ручних протитанкових гранатометів, також тут зафіксовано снайперську активність.

На Маріупольскому напрямку терористи застосували стрілецьку зброю у Мар’їнці, у Новотроїцькому, у Старогнатівці та Богданівці. Також по Старогнатівці бойовики били з мінометів 82–го калібру, а по Павлополю – з автоматичних станкових гранатометів.  У Широкіному бойовики застосували великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю, також тут активізувався снайпер.

На Луганському напрямку супротивник вів вогонь з стрілецької зброї по Станиці Луганській.

http://mediarnbo.org/2016/09/01/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-01-veresnya-2/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества