Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані щодо ситуації в зоні АТО – 4 cічня

Lysenko-16

Вчора обстановка в районі проведення АТО стабілізувалася. Протягом доби було зафіксовано 11 ворожих обстрілів наших позицій. Важке озброєння ворог не застосовував. За минулу добу внаслідок бойових дій жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений. Про це розповів сьогодні на брифінгу речник  адміністрації Президента України з питань АТО  полковник  Андрій Лисенко.

Луганський напрямок

Традиційно – тут повна тиша.

Донецький напрямок

Бойовики обстріляли українські позиції поблизу Світлодарська, східніше Новгородського та в Донецькому аеропорту. Майже всі вони були неприцільними. У Новгородському знову працював снайпер противника.

Маріупольський напрямок

Ворог порушив режим тиші у с. Широкине. Бойовики двічі відкривали вогонь по наших позиціях з гранатометів. Обидва обстріли були прицільними, але нетривалими.

Поблизу с. Зоря на Донеччині було зафіксовано політ ворожого БПЛА.

За інформацією ГУР МОУ, впродовж свят у лавах противника спостерігається зниження дисципліни та погіршення психологічного стану бойовиків. За перші дні 2016 р. 13 бойовиків зі складу так званого «11 окремого мотострілецького полку» бандформування «ДНР» (місце дислокації – Макіївка) втекли з позицій у Донецькому аеропорту.


За інформацією, підготовленою УКМЦ

http://mediarnbo.org/2016/01/04/zvedeni-dani-shhodo-situatsiyi-v-zoni-ato-04-sichnya/

Музей миротворчества он-лайн

 

 

 

 

Центр миротворчества