Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 12 березня 2015

Незаконні збройні формування продовжують обстріли позицій сил АТО, зухвало порушуючи мирні домовленості. З 19:00 11 березня до опівночі 12 березня противник 25 разів порушував режим припинення вогню. Водночас, з 00:00 зафіксовано ще 3 обстріли.

Найгарячішою ділянкою на лінії розмежування залишається Донецький напрямок. Тут в 19:05 злочинці із використанням 152 – міліметрових артилерійських систем завдали ударів по місту Авдіівка. Крім того з артилерії з 21:20 до 21:50 бандформування обстрілювали селища Піски і Водяне. Такі дані оприлюднив сьогодні речник АТО Анатолій Стельмах.

Це вкотре свідчить, що заяви ватажків бойовиків, про нібито відвід бандформуваннями усього важкого озброєння згідно з Мінськими домовленостями, не відповідає дійсності. Також мінометних і гранатометних обстрілів зазнали селища Піски, Авдіівка, Опитне, Водяне.

На Маріупольському напрямку із використанням стрілецької зброї ворог вів вогонь по нашим позиціям в Широкіне. Учора з 16:00 до 20:00 в районі цього населеного пункту працював ворожий снайпер.

На Артемівському напрямку члени незаконних бандформувань 4 рази обстріляли зі стрілецької зброї і мінометів селище Ленінське.

На Луганському напрямку з 20:50 до 21:50 противник із використанням стрілецької зброї вів вогонь по опорному пункту українських військовослужбовців поблизу Суходолу.

Незважаючи на провокативні обстріли, сили АТО відкривають вогонь лише у відповідь. Також триває обладнання оборонних споруд на лінії розмежування. Українські військові знаходяться у постійній бойовій готовності.

http://mediarnbo.org/2015/03/12/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-12-bereznya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества