Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 12 травня 2015

АТО-1

Без суттєвих змін залишається ситуація на Сході нашої держави. 11 травня з 18:00 бандити в ході обстрілів позицій українських військ знову використовували озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Таку інформацію повідомив сьогодні вранці речник АТО Леонід Матюхін.

На Донецькому напрямку загарбники гатили зі 120 міліметрових мінометів по Опитному, Водяному, Піскам. По шахті Дутовка били зенітна установка та танк. Снаряди від танків та 152 мм гармат і міни, випущені бандитами, падали в населеному пункті Авдіївка. По Мар’їнці стріляв снайпер.

Не довго протрималося затишшя і на Маріупольському напрямку. Тут злочинці використали мало не весь свій наявний арсенал. Гатили і з самохідних артилерійських установок, і з 120 і 82 мм мінометів, застосовували гранатомети і стрілецьку зброю. Та отримавши адекватну відповідь, п’ять разів просили перемир’я.

На Луганському напрямку теж було неспокійно. Стріляли злочинці з мінометів великих калібрів, гранатометів та стрілецької зброї по Станиці Луганській, Щастю.  По Ленінському та Лозовому загарбники стріляли з великокаліберних кулеметів.

Люди на окупованих територіях стомилися від безчинств терористів. Побачивши, як виглядає так званий «Руський мір» насправді, вони з надією дивляться у бік України. Так, нещодавно на сайті міської адміністрації Антрациту з’явилося звернення до влади України з проханням прийняти під свою опіку. Щоправда, протрималося воно там щонайбільше 15 хвилин.

У Торез днями прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами. Також серед іншого вантажу були і бюлетені майбутнього референдуму з вже готовими відмітками про приєднання до Росії. Ймовірно, явка на референдумі знову перевищить сто відсотків. До розвантаження були залучені в’язні виправно-трудової колонії.

За нашою інформацією до Донецька сьогодні прибуває група з 10 професійно підготовлених снайперів з Росії. Мабуть, для розширення демократії за стандартами «руських скрепів».

http://mediarnbo.org/2015/05/12/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-12-travnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества