Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Зведені дані АТО – 19 вересня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, три військовослужбовці дістали поранення.

Луганський напрямок

Вчора бойовики порушили режим тиші один раз. Інцидент стався у Новотошківському біля Бахмутської траси.

Донецький напрямок

Бойові дії вчора велися під Горлівкою та на ділянці фронту Кам’янка – Піски. Противник активізувався після 18 години, і застосовував міномети і бронетехніку. Українські війська неодноразово відкривали вогонь у відповідь зі стрілецької зброї.

Як розповів сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, всього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося дев’ять ворожих обстрілів, зокрема два – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Окупанти порушили режим тиші у трьох точках – Новомихайлівці, Водяному та Широкиному. Один з ворожих обстрілів був мінометним. Слід відзначити, що окупанти проявляли активність як в світлу, так і в темну пору доби.

Всього вчора на Маріупольському напрямку сталося чотири ворожих обстріли. В усіх випадках українські війська відкривали вогонь у відповідь.

Інформація ГУР МОУ

Внаслідок обмеження фінансової допомоги РФ у так званих «ДНР» та «ЛНР» спостерігаються проблеми з виплатами зарплат працівникам бюджетної сфери. Заборгованість досягла майже 12 млн. рос. рублів. Росія намагається оптимізувати витратну частину свого бюджету, зокрема за рахунок недофінансування своїх маріонеткових квазідержав. Російський уряд розглядає можливість перерозподілу частини фінансування окупованого Донбасу на потреби анексованого Криму та Калінінградської області.

Крім того, на окупованій території Донецької області змінився порядок журналістської діяльності для представників місцевих ЗМІ. Зокрема, місцеві телевізійні канали повинні погоджувати з т.зв. «прес-службою «міністерства оборони «ДНР» інформацію, яка готується до ефіру.

В Україні триває активна фаза навчань «Рапід Трайдент-2017»

Учасники заходу протестували комп’ютерну систему управління «Дельта», що повністю сумісна з аналогами армій країн-членів НАТО.

http://mediarnbo.org/2017/09/19/zvedeni-dani-ato-19-veresnya-2017/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества