Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Прес-центр АТО: ситуація на 09:00, 28 квітня 2015

 

АТО-1

Увечері 27 квітня ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції знову загострилася. З 18:00 до 00:00 незаконні збройні формування 22 рази обстріляли позиції наших військ вздовж лінії розмежування. При цьому злочинці знову застосовували важку артилерію та реактивні системи залпового вогню, у тому числі – по мирних громадянах. Такі дані оприлюднив сьогодні вранці речник  АТО Cергій Даниленко.

Так, в районі міста Авдіївка бандформування відкрили вогонь по позиціях сил Антитерористичної операції із реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град», а з 21:00 до 21:01 випустили пакет «Градів» по населеному пункту Новоласпа Волноваського району.

Крім того, зі 120-міліметрового міномета незаконні збройні формування двічі обстрілювали наші опорні пункти поблизу Пісків і Опитного, по одному разу – в районі Авдіївки і Чермалика та неподалік міста Щастя. З важкої артилерії злочинці двічі вели вогонь по позиціях сил АТО біля Авдіївки і по одному разу – неподалік Опитного і Чермалика.

Також в ході збройних провокацій проти українських військ бандформування застосовували міномети калібру 82 міліметри, автоматичні гранатомети та стрілецьку зброю.

Крім того, у зазначений період наші підрозділи зафіксували прольоти 7 безпілотників противника, здебільшого – в районі Маріуполя.

http://mediarnbo.org/2015/04/28/pres-tsentr-ato-situatsiya-na-09-00-28-kvitnya/

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества