Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Прес-центр АТО

Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 14 червня

АТО-1

Російські окупаційні війська за минулу добу 40 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО. Найбільше, а саме 19 обстрілів, зафіксовано на Донецькому напрямку, 18 – на Маріупольському та 3 – на Луганському. Таку інформацію оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції майор Сергій Жмурко.

На Донецькому напрямку по позиціям ЗС України ворог вів вогонь з мінометів поблизу Ленінського, Новгородського, Опитного та Авдіївки. Близько опівночі для обстрілів укріплень у районі Камянки та шахти Бутівка супротивник використав артилерію великого калібру, що вела вогонь з тимчасово окупованої території на схід від Спартака та житлових кварталів Донецька. По укріпленнях сил АТО неподалік Луганського, Троїцького та Авдіївки російські найманці били з кулеметів великого калібру та гранатометів різних систем.

На Маріупольському напрямку напруженою була обстановка поблизу Мар’їнки та Красногорівки, де протягом доби ворог більше десяти разів вів вогонь зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, гранатометів, БМП та мінометів, а по позиціях ЗС України, що в районі Талаківки, Павлополя та Славного – з гранатометів різних систем та БМП.

На Луганському напрямку поруч з Новозванівкою та Богуславським неприцільним вогнем незаконні збройні формування намагались спровокувати наших бійців до відповіді.

http://mediarnbo.org/2016/06/14/operativne-zvedennya-shtabu-ato-na-06-00-14-chervnya/

Музей миротворчества он-лайн

 

Центр миротворчества