Peace Museum in Ukraine -

 
2022-2023
LEAD WITH COMPASSION

 

 

 

:
- : 10.00 - 19.00
- : 10.00 - 18.00
:

:
.
. , 13, , 02105 kyivpeace@gmail.com

 

: 

 

Особистий представник Діючого голови ОБСЄ за статтею IV, Додаток 1 В, до Загального рамкової угоди про мир у Боснії та Герцеговині

Особистий представник Діючого голови ОБСЄ за статтею IV, Додаток 1 В, до Загального рамкової угоди про мир у Боснії та Герцеговині

Персональний представник посприяв Сторонам в реалізації Угоди. Функція представника була припинена в 2015 році.

Під час зустрічі Ради міністрів у Будапешті в 1995 році ОБСЄ прийняла рішення призначити особистого представника (їй) Діючого голови для надання допомоги Сторонам в колишній Югославії в їх переговорах і виконанні Угод відповідно до додатком 1 B до Угоди. Загальну рамкову угоду про мир у Боснії та Герцеговині (Дейтонские мирні угоди). Після Декларації Ради міністрів в Базелі (MC.DOC / 4/14) право власності на угоду було передано державам-учасницям.
Відповідно до рішень ОБСЄ про дії за мир, демократію і стабільність в Боснії і Герцеговині (MC ( 5) .DEC / 1), особистому представнику за статтею IV було доручено надавати сторонам допомогу у виконанні Угоди про суб Регіональний контроль над озброєннями.
Особистий представник Діючого голови за статтею IV був уповноважений підтримувати ефективне здійснення Угоди, сприяти досягненню політичного консенсусу, забезпечувати безперервність процесу і долати перешкоди на шляху виконання Угоди.

Останній особистий представник Італії генерал-майор Мікеле Торрес припинив виконання своїх функцій після перших шести місяців 2015 року.