Потім мир в Україні закінчився. Вторгнення РФ в Україну 24.02.2022
Це сталося ранком 24 лютого, коли були обірвані всі сподівання, що не може бути такого в ХХІ столітті:
Весь цивілізований світ вважав, що мир є непорушеним і убезпечив цей статус відповідними міжнародними документами, які були прийняті всіми до безумовного виконання. Тільки, як виявилося, за виключенням однієї держави, яка залишається невиліковно хворою на здійснення загарбницьких війн.
Кордони України перетнули російські танки і почалися жахіття загарбницької війни – пожежі, руйнування міст і сіл, вбивство мирного населення, страждання і горе.
Керівництво нашої держави, весь український народ у перші ж дні війни продемонстрували героїчні зусилля, щоб не дозволити ворогу виконати його загарбницькі плани.
Поряд з військовими, які проявляли патріотизм і самовідданість на передовій цілі армії волонтерів побили все можливе допомагаючи і військовим і цивільному населенню, забезпечиваючи водою, харчами, теплим одягом.
Музей миру продовжував свою діяльність в таких особливих умовах, працівники музею весь цей час здійснювали волонтерську роботу по відновленню зруйнованих будинків у містах Ірпінь, Гостоміль, селах Загальці, Ягідне.
Запрошуємо до музею!
Всі люди прагнуть миру, жодна людина не хоче війни. Але військові конфлікти не припиняються. Чому ж, не зважаючи на прагнення до миру, цей жах триває? - ми ж всі розумні та свідомі люди. Як повернути людству мир та злагоду? Сподіваємось, відповіді на ці питання вам допоможе знайти експозиція нашого музею.
Центр миротворчості створює Музей миру як майдачик для пошуку шляхів побудови мирного суспільства. У наших планах привернення уваги та долучення широких верств населення до вирішення глобального та дещо парадоксального питання можливості сталого мирного співіснування. Окремим напрямом роботи планується виховання молоді у дусі патріотизму, але толерантності до інших культур та народів. І, звісно, великий розділ буде присвячено поширенню та втіленню ідей миротворчості в Україні і у м. Києві.
Музей миру створюється на громадських засадах. Наразі у музеї представлено розділи, присвячені Нобелівським лауреатам миру, Олімпійським іграм, миротворчим операціям ООН та ОБСЄ.
Світ після нашої перемоги
|