КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МИРОТВОРЦІВ  
 

Про нас

Контакти

Про проект

 

 

 

 

Візьмемося за руки, друзі, щоб не пропасти поодинці!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
« КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МИРОТВОРЦІВ ».
( КРОМ )

Наша організація займається забезпеченням захисту соціальних, економічних, вікових та інших інтересів українських миротворців, зміцненням дружби і взаємодопомоги серед усіх учасників миротворчих операцій у світі.

Головними завдання діяльності « КРОМ » є:
- сприяння створенню умов після службової реабілітації та працевлаштування членів організації;
- забезпечення інформаційної підтримки з питань працевлаштування членів організації;
- здійснення обміну інформацією та координації діяльності з аналогічними організаціями України та за її межами;
- забезпечення юридичної, моральної і матеріальної підтримки (за рішенням загальних зборів) членів організації;
- сприяння створенню передумов для активної діяльності і використання набутого досвіду миротворчих місій в інтересах суспільства у вихованні молоді на традиціях взаємодопомоги, злагоди, колективного співіснування.

Слід врахувати , що в світі з кожним днем ставати все тривожно і неспокійно. Останні події на Балканах, Близькому Сході і в Африці показали, що тільки миротворці можуть стати на лінію вогню протиборчих сторін і забезпечити мир в будь-якій країні Земної кулі.

З кожним роком кількість учасників миротворчих операцій буде зростати , і вони відновлюють світ будуть нести основне навантаження з патріотичного виховання молоді в дусі миру в усьому світі.

У теж час побували в складних політичних, соціальних, вибухонебезпечних ситуаціях і важких кліматичних умовах, миротворці самі потребують реабілітації та соціального захисту.

Наша організація готова до співпраці з будь-якими організаціями , структурами і приватними особами. Ми будемо раді прийняти будь-яку допомогу і перейняти корисний досвід, для вирішення важливих завдань миротворчого руху.

 
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МИРОТВОРЦІВ