Наша работа

Новая почта космический полумарафон, Житомир 9 сентября 2018

У ЖИТОМИРІ СТАРТУВАВ НОВА ПОШТА КОСМІЧНИЙ НАПІВМАРАФОН

09.09.2018

Сьогодні, 9 вересня, у Житомирі проходить Нова Пошта Космічний Напівмарафон пам’яті Героя України Леоніда Каденюка.

Традиційно у змаганнях беруть участь Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Під час урочистого відкриття Нова Пошта Космічний Напівмарафон Геннадій Зубко зазначив, що маючи таку родзинку як космічний напівмарафон, Житомир вкотре доводить, що він є молодим, креативним, спортивним, творчим містом.

«Житомир надихає всю Україну на перемогу», - наголосив Віце-прем'єр-міністр.

Сергій Сухомлин, звертаючись до учасників напівмарафону, подякував за участь у змаганнях, побажав їм успішного старту та перемог.

Нагадаємо, Космічний напівмарафон - справжня спортивна феєрія - забіги на різні дистанції для дорослих та дітей, спортивне містечко, ярмарок спорту, благодійна лотерея, конкурси і розваги! Яскраве свято біку проходить у рамках відзначення Дня міста. Організаторами змагань у цьому році є Організаційний комітет разом з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, компанією «Нова Пошта» та організацією «New Run». Цього року маршрути всіх дистанцій було змінено. Напівмарафон буде проходити в три кола, старти та фініші всіх дистанцій будуть походити в одному напрямку на майдані Соборному.

Марафонське містечко працюватиме майже протягом всієї неділі 9 вересня і розважатиме гостей заходу численними аніматорами, фото-зоною, музичним супроводом і спортивною ярмаркою.

http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=4927&prel-1415-4927=1

Наша работа

Центр миротворчества