Всеукраїнський проект
«Школа миру»

 

Новости "Школы мира"

МАРАФОН МИРУ

 

«МОВА МИРУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ»

55 діб без пострілів, без вибухів, без терактів, без насильства - в мирі та злагоді за ради дітей планети.

Звернення юних миротворців, учасників дитячого миротворчого руху за культуру миру і ненасилля в інтересах дітей планети,

міста Кам’янець – Подільського, Хмельницької область, Україна.

Ми, юні миротворці, учасники дитячого миротворчого руху за культуру миру та ненасилля в інтересах дітей планети, діти України, звертаємося до Вас, до всіх країн і народів та закликаємо Вас, людей різних професій – політиків, бізнесменів і адвокатів, лікарів і учителів, архітекторів і водіїв, інженерів і менеджерів, програмістів та всіх, кому не байдуже наше майбутнє, майбутнє нашої планети.

Ми знаємо про всі «факти» прояву екстремізму, сепаратизму і націоналізму, ми бачимо страхіття війни в Україні, Сирії, Ліберії, Іраку, колишній Югославії, теракти у Парижі - Франція,Телявіві - Ізраїль, Стамбулі - Турція, Мюнхені - Германія, Кабулі - Афганістан, які несуть за собою втрати людського життя з єдиною метою - розколоти всі прагнення людства до миру.

Ми звертаємося до Вас, усвідомлюючи, що все, що відбувається в нашій країні та за її межами - виключно результат екстреміських угруповань, які руйнують всі прагнення до стабільності, злагоди та культури миру.

Усвідомлюючи відповідальність за долі дітей всього світу, прагнучи згуртувати нашу країну і зберегти мир і стабільність на всій планеті, запрошуємо Вас, ветеранів миротворчих місій ООН, виступити носіями впровадження рішень та резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, беручи до уваги Статут Організації Об'єднаних Націй, в тому числі втілених в ньому цілей і принципів, і особливо рішучість позбавити прийдешні покоління від лиха війни, зсилаючись на Статут Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, який говорить: «оскільки думки про війну виникають в головах людей, тому в свідомість людей слід вкорінювати ідею захисту миру», а також посилаючись на попередні резолюції про культуру миру

ми пропонуємо всім країнам і народам, жителям Планети Земля, припинити всі військові дії і долучитися до проведення освітніх і громадських інформаційних акцій з проблем миру, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру.

Ми наполягаємо на припиненні розпалювання міжнародної ворожнечі, прояву екстремізму, сепаратизму і націоналізму і в вище оголошенні Міжнародні дні приєднатися до марафону «МОВА МИРУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ» та бути активним його учасником.

 

Мета марафону: За 55 діб спробувати об’єднати всі можливі і не можливі зусилля в досягненні миру в Україні і усьому світі. Спонукати людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Початок Марафону 29 липня о 12 годині.

Оголошення початку марафону всіма засобами масової інформації.

Марафон включає в себе слідуючі дати та заходи:

30 липня.Міжнародний день дружби. Акція «П’ять хвилин дружби».

Рівно о 12 годині всім присутнім, де б вони не були, взятися за руки і створити коло дружби заради миру. Фіксувати на фото.

12 серпня.Міжнародний день молоді «Підтримай мир, одягни синій колір»

На протязі всього дня діти, молодь та всі бажаючі в підтримку марафону одягають синій колір (блайзер, сорочка, футболка). Фіксувати на фото. Пропонується підтримати в дитячих та молодіжних таборах.

24 серпня.День незалежності України – флешмоб «Одягни своє місто кольорами Сонця і Неба». Пропонуємо з 12.00 до 17.00 вийти з синіми та жовтими стрічками в місця, де збирається найбільша кількість людей і всім разом зав’язати ці стрічки у вигляді державного прапору України, чим доказати єдність української нації в ім’я миру. Фіксувати на фото.

8 вересня.Міжнародний День грамотності. Просвітницька акція «Учителю, розкажи про мир». Пропонуємо в усіх навчальних закладах провести урок миру на тему «Мова миру починається з мене». Фіксувати на фото.

21 вересня.Міжнародний День Миру - «Хода миру». Пропонуємо в 11 годині, за встановленим часом ООН, провести «Ходу Миру» в підтримку відзначення 15-ї річниці прийняття резолюції в 2001 році № 55/282 Генеральною Асамблеєю ООН, яка постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру (International Day of Peace) буде відзначатися щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. День покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. ООН пропонує всім країнам і народам в цей День припиняти всі військові дії і відзначати цей День проведенням освітніх і громадських інформаційних акцій з проблем миру. А також використовує святкування Міжнародного дня миру для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності для його досягнення.

Звіти про проведенні заходи надсилати на ел. адр. unpiscipers @ ukr . net

Починаючи з 28 липня буде діяти інтернет сторінка на https://www.facebook.com

 

Для меценатів :

СВІДОЦТВО:А01 №182798

Код юридичної особи№35805227

Від27.06.2008р.

Кам’янець-Подільська філія Приватбанк

р/р 26000060252176

МФО 315405

 

Координатор проекту

«Мережа шкіл миру» в Україні,

голова К-П РДГО

«Клуб юних миротворців»
В.І.Барановський

 

 

Музей миротворчества он-лайн