Школа виживання від Центру миротворчості
Школа виживання від Центру миротворчості

 

Отруйні рослини

Отруйні гриби

1

Отруйні гриби

2

Бліда поганка

Бліда поганка відноситься до сімейства мухоморовых, тому його іноді так і називають: мухомор зелений. Його досить просто сплутати з їстівним грибом, тому він стає дуже небезпечним. А всього 30 грам блідої поганки може вразити печінку і кишечник.

3

Энтолома Весняна

Энтолома Весняна з'являється не тільки період весни Энтолома дуже небезпечна. Його токсини вражають шлунок людини, а при великій кількості можуть викликати смерть через отруєння токсинами.

4

Пантерний мухомор

Пантерний мухомор містить просто неймовірну кількість різних токсинів. Він вражає не тільки шлунок і печінку, але і серце і легені. Тому такий мухомор потрібно обходити як можна далі. Вживання великої кількості цього гриба в їжу може викликати смерть.

5

Несправжні опеньки

Тут головна небезпека в тому, що ці гриби можна дуже легко сплутати зі звичайними опеньками, які так люблять всі збирати. А насправді в цьому грибі дуже багато токсинів, які при великому вживанні гриба в їжу викликають смерть. Особливо чутливі до нього літні люди і діти.

6

Сатанинський гриб

Сатанинський гриб в деякій літературі називають їстівним. Але тільки за певних умов: якщо його довго вимочувати у воді, а після, ще 10 годин варити. Але після цього, гриб втрачає свій смак, і толку від нього мало. А якщо ж такої обробки не зробити або зробити її недостатньо добре, то токсини сатанинського гриба вражають нирки, печінку та нервову систему людини.

7

Жовчний гриб

Це неїстівний двійник білого гриба, від якого відрізняється гірким смаком м'якоті, рожевими порами і наявністю чорної сітки на ніжці.

Існує різновид цього гриба з приємною на смак м'якоттю - жовтий жовчний гриб, який росте на лісових галявинах, відрізняється більш світлою шапкою і майже гладкою ніжкою. Жовчний гриб також можна сплутати з підберезником.

Поширений на Поліссі та в лісостепу. Росте у хвойних лісах з червня по листопад.

8

Свинуха тонка

Це не смертельно небезпечний, але все ж шкідливий для здоров'я гриб, який не рекомендується вживати в їжу.

Через нього зменшується кількість червоних кров'яних тілець у крові, згубно впливає на нирки. Як і у випадку з блідою поганкою, симптоми отруєння свинухою тонкою проявляються дуже пізно.

Свинуху тонку часто плутають із їстівною свинухою товстою. Цей гриб не небезпечний і має хороші смакові властивості, але не так часто