Школа виживання від Центру миротворчості
Школа виживання від Центру миротворчості

 

Як приготувати змію

Як приготувати змію

1

Як приготувати змію

Якщо ви обили змію самостійно, але ви не можете знайти рецепт приготування у звичайній кулінарній книзі. Змія - це щось між курятиною і рибою за текстурою і смаку, і її можна приготувати так само, як і інші види м'яса. Смак м'яса нагадує смак невеликий озерної риби.

2

складові
1 змія, куплена в перевіреному або знайомому місці; уникайте змій, що з'їли отруйного гризуна.
• 1 коробка суміші для кукурудзяного хліба
• 1/2 склянки яєчного білка
• Чорний перець
• Масло (в залежності від розміру сковороди)

3

Якщо є можливо покладітьзміюу холодильник якомога швидше. Її можна також заморозити. Цілісність м'яса тоді залишиться, і колір шкіри не зміниться.

4

Освіжити змію. Відріжте голову, зніміть шкіру і видаліть нутрощі з мертвої змії.

5

Промийте м'ясо і розріжте його на шматочки гострим ножем або ножицями. Шматки повинні бути розрізані під таким же кутом, що і ребра, щоб ребра що пошкодилися. Якщо ребра пошкоджені, їх може бути складно витягнути після приготування змії. Деякі люди вважають за краще вимочувати шматочки змії в солоній воді протягом доби або двох, щоб видалити залишки крові з м'яса.

6

Умочіть шматочки м'яса в яєчний білок (молоко також підійде), перш ніж посипати їх перцем і сумішшю з солодкої кукурудзи (або кукурудзяними крихтами з невеликою кількістю чорного перцю). Видаліть надлишки.

7

 

Нагрійте близько 2 см рослинного масла у важкій сковороді. Викладіть шматочки м'яса змії по одному, щоб температура масла не знизилася занадто швидко. Використовуйте щипці, щоб гаряче масло не потрапило на пальці. Остерігайтеся бризок і намагайтеся уникати безладу. Переверніть шматочки змії, коли тісто почне ставати золотистим. На той час, як тісто стане коричневим, змія буде пересмажена. На кістках змії не так багато м'яса, і зв'язки досить тонкі.

8

Промокніть і остудіть шматочки змії. Зніміть шматочки змії зі сковороди, коли вони будуть готові. Вони будуть продовжувати смажитися після того, як ви зніміть їх зі сковороди. Покладіть їх на паперові рушники, щоб видалити надлишки масла і остудити їх.

9

Подавайте шматочки змії теплими, і покладіть на стіл серветки, так як м'ясо змії їдять пальцями. Покладіть на стіл все, що ви поклали б для смаженої риби.

10

 

Насолоджуйтесь м'ясом змії. По кожній із сторін хребта буде лінія зв'язок. Це сама щільна частина на тілі змії. Ребра досить міцно прикріплені до хребта, тому м'ясо з них можна їсти зубами.

11

Попередження
• Не їжте голову змії, так як там може знаходитися отрута, якщо змія отруйна. Тіло змії не містить отрути, і його можна безпечно вживати в їжу.
• Вимийте руки перед тим, як готувати сире м'ясо.
• Якщо ви полюєте на змій в дикій місцевості для того, щоб потім приготувати зміїне м'ясо, будьте дуже обережні.
• Пам'ятайте, що змію необхідно готувати хоча б при 80ºС, щоб вбити всі бактерії.