Всеукраїнський проект
«Школа миру»

Про участь у проекту «Школа миру» та «Юний миротворець»

Заходи

Листи

Новини

Марши

 

Материіли:

 
 
 

 

 

Всеукраїнський проект «Школа миру»

Всеукраїнський проект «Школа миру», який проводиться під егідою Асоціації ветеранів миротворчих місій ООН в Україні (м. Київ) та Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни і реалізується при підтримці Інформаційного центру ООН в місті Києві для освіти дітей та молоді на засадах культури миру. Місія школи миру – виховання молоді України згідно з принципами культури миру.

Мета – створення мережі шкіл миру, активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей та молоді України і сприяння поширенню волонтерської діяльності щодо популяризації ідей глобальної миротворчості, толерантності та громадської свідомості, налагодження зв’язків між юними миротворцями з різних регіонів країни.

До участі у проекті запрошуються учнівські колективи навчальних закладів міста, області. Участь у проекті є добровільною. Школою мира може стати практично кожна школа, яка зацікавлена у вихованні дітей в дусі миротворчості та культури миру.

Як стати школою миру:

·        запланувати проведення протягом навчального року 8 миротворчих заходів;

·        надіслати заявку;

·        вислати короткий звіт щодо запланованих заходів (з фотографіями).

Миротворчі заходи або миротворчі акції – це добра справа, яка проносить користь навколишньому середовищу та суспільству. За результатами проведення цього заходу затверджується мир у душі дитини, підлітка, дорослого; у школі, на вулиці, вдома, у мікрорайоні, у місті або селищі; на Україні та у всьому світі. 

HotLog

Музей миротворчества он-лайн