Центр миротворчества

Музей миротворчества он-лайн

Новости

Миротворчі операції потребують використання сучасних технологій - поспред України при ООН

24.05.2017

Поспред України при ООН Володимир Єльченко закликав приділити більшу увагу використанню сучасних технологій у операціях ООН з підтримання миру з метою підвищення їхньої ефективності, передає Укрінформ.

"Серед багатьох потенціалів для поліпшення, я вважаю, ООН може виграти від застосування сучасних технологій для підтримки своїх миротворчих операцій. Упустити таку можливість означає упустити можливість для миру, як це неодноразово мало місце в минулому", - підкреслив Єльченко під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН.

Він заявив, що Україна пишається своєю участю у операціях ООН як країна-контрибутор військових контингентів.

Нагадаємо, Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН з січня 2016 року.

До Ради безпеки ООН входять 15 країн, тільки п'ять з яких (Велика Британія, Китай, Росія, США і Франція) є постійними членами, що мають право вето.

Решта десять місць у Раді щорічно оновлюються наполовину.


Україна є активним учасником миротворчих операцій ООН, насамперед в Африці. Нині понад 400 українських військовослужбовців, поліцейських та військових радників проходять службу в операціях з підтримання миру в Демократичній Республіці Конго, Південному Судані, Республіці Судан, Ліберії, а також на Кіпрі та в Косово.

http://nv.ua/ukr/world/geopolitics/mirotvorchi-operatsiji-potrebujut-vikoristannja-suchasnih-tehnologij-pospred-ukrajini-pri-oon-1197758.html

Центр миротворчества