Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 01 жовтня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 01 жовтня 2020

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою підрозділами зі складу Об’єднаних сил.

30 вересня збройні формування Російської Федерації одинадцять разів порушили режим припинення вогню.

Більшість випадків зафіксовано на Луганському напрямку. Так, противник тричі відкривав вогонь зі стрілецької зброї та під ствольного гранатомета по позиціях наших військових в районі Золотого, а поблизу Хутора Вільний двічі застосував ручний протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю. Російські окупаційні війська також здійснили провокацію з використанням стрілецької зброї неподалік Новоолександрівки.

Крім того, з гранатометів різних систем противник відкривав вогонь по позиціях підрозділів Об’єднаних сил неподалік населених пунктів Зайцеве, Миронівський та Новотошківське.

На Донецькому напрямку збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі стрілецької зброї неподалік Авдіївки, а поблизу Новотроїцького застосовували автоматичний станковий гранатомет.

На превеликий жаль, в результаті ворожого обстрілу з підствольного гранатомета, осколкові поранення отримав один український захисник. Його оперативно доставлено до лікувального закладу та надано необхідну допомогу. Стан його здоров’я задовільний.

Обстановка на сьогодні, 01 жовтня

Станом на 12:00 поточної доби противник один раз порушив режим припинення вогню.

На Луганському напрямку, після опівночі, в районі населеного пункту Станиця Луганська противник здійснив декілька пострілів з автоматичного станкового гранатомету.

Бойових втрат внаслідок обстрілу немає.

Наші мужні воїни продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Капітан Михайло Шаравара, прес-центр Міністерства оборони України

Матеріали підготовлені Департаментом стратегічних комунікацій Міністерства оборони України

http://mediarnbo.org/2020/10/01/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-01-zhovtnya-2020/