Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 28 вересня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 28 вересня 2020

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою підрозділами зі складу Об’єднаних сил. Українські захисники продовжують неухильно дотримуватися умов повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

Вчора, 27 вересня, з боку російсько-окупаційних військ було зафіксовано 4 випадки порушення режиму тиші.

Так, в нічну пору доби, на Донецькому напрямку, в районі населеного пункту Опитне, противник вів вогонь із гранатометів різних систем та великокаліберного кулемета.

А вдень на Луганському напрямку, неподалік населеного пункту Оріхове, ворог двічі здійснив обстріл позицій українських захисників зі стрілецької зброї.

Зафіксоване одне порушення режиму тиші і поблизу Шумів. Агресор обстріляв позицій наших воїнів, також використовуючи стрілецьку зброю.

Всі зазначені обстріли були неприцільними та мали провокативний характер, тому вогонь у відповідь не відкривався.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Обстановка на сьогодні, 28 вересня

Від початку поточної доби, станом на 12:00, противник здійснив одну неприцільну провокацію на Донецькому напрямку. Близько 10 години ранку, російсько-окупаційні війська випустили 3 черги зі стрілецької зброї в напрямку позицій українських військових поблизу Старогнатівки. Наші захисники вогонь у відповідь не відкривали.

Бойових втрат внаслідок обстрілу немає.

Українські воїни, залучені до проведення операції, продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Слава захисникам Украі?ни!

Слава Украі?ні!

Капітан Юлія Пампуха, прес-центр Міністерства оборони Украі?ни

Матеріали підготовлені Департаментом стратегічних комунікацій Міністерства оборони України

http://mediarnbo.org/2020/09/28/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-28-veresnya-2020/