Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 18 серпня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 18 серпня 2020

Українські воїни продовжують виконувати завдання за призначенням в районі проведення операції Об’єднаних сил і надійно контролюють ситуацію, дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню.

За 17 серпня наші військовослужбовці на Донецькому напрямку задокументували 2 порушення ворогом домовленостей, досягнутих в рамках Тристоронньої контактної групи.

Так, поблизу Водяного у післяобідній час зафіксовано один неприцільний постріл з підствольного гранатомету з боку збройних формувань Російської Федерації. У цьому ж районі вранці минулої доби виявлено факт інженерного обладнання позицій у бік наших підрозділів з напрямку тимчасово окупованої Ужівки.

Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Обстановка на сьогодні, 18 серпня

Від початку поточної доби до опівдня на усіх ділянках відповідальності українських підрозділів зберігалася тиша, порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ не зафіксовано.

Серед наших захисників немає бойових втрат і поранень.

Підрозділи Об’єднаних сил пильно спостерігають за противником і готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ нарощує боєздатність з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК.

Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує постачати на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку та майно військового призначення.

Так, упродовж минулих двох тижнів до з’єднань і частин російських окупаційних військ доставлено до 20 одиниць бойової техніки, відновленої та модернізованої на підприємствах російського військово-промислового комплексу.

Крім того, окремими вантажівками з території РФ завезена чергова партія безпілотних літальних апаратів, оснащених сучасними системами відеоспостереження.

Полковник Максим Праута, прес-центр Міністерства оборони України

Матеріали підготовлені Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2020/08/18/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-18-serpnya-2020/