Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 28 липня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 28 липня 2020

Ситуація в зоні проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою.

Вчора збройними формуваннями Російської Федерації було здійснено три порушення режиму припинення вогню, які носили провокаційний характер.

Зокрема з гранатометів різних систем та стрілецької зброї противник двічі обстріляв позиції підрозділі Об’єднаних сил в районі населеного пунктів Водяне, що на Донецькому напрямку.

А на Луганському напрямку, з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї ворог відкривав вогонь по опорних пунктах українських захисників поблизу Південного.

Крім того, ще один факт провокації з боку російських окупаційних військ зафіксовано поблизу Новомихайлівки. На цьому напрямку противник за допомогою ручних протитанкових гранатометів здійснив мінування трьох протипіхотних мін ПОМ-2.

Бойових втрат серед підрозділів Об’єднаних сил внаслідок ворожий збройних провокації немає.

Дотримуючись умов повного та всеосяжного режиму припинення вогню, українські захисники вогонь у відповідь не відкривали.

Обстановка на сьогодні, 28 липня

Від початку поточної доби, станом на 12:00, зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню на Луганському напрямку.

Зранку, противник здійснив обстріл українських позицій неподалік Шумів з підствольного гранатомету.

За наявною інформацією, бойових втрат з боку українських підрозділів немає.

Підрозділи Об’єднаних сил продовжують дотримуватися умов припинення вогню та готові дати адекватну відповідь на будь-які підступні та провокаційні дії противника.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Капітан Михайло Шаравара, прес-центр Міністерства оборони України

Матеріали підготовлені Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2020/07/28/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-28-lipnya-2020/