Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 26 травня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 26 травня 2020

Минулої доби російсько-окупаційні війська 16 разів порушили режим тиші на лінії бойового зіткнення, в тому числі продовжуючи свідомо застосовувати важке озброєння.

Підрозділи Об’єднаних сил жорстко придушували збройну активність окупантів черговими вогневими засобами.

Чотири рази російсько-окупаційні війська вели прицільні обстріли наших оборонців з мінометів. Зранку зі 120-го калібру – по захисниках н.п. Піски, ввечері, з цього ж калібру – в районах н.п. Оріхове та Луганське, також, з мінометів калібру 82 мм – поблизу Водяного.

Крім того, російсько-окупаційні війська порушували режим тиші в районах н.п. Мар’їнка, Павлопіль, Богданівка, Тарамчук, Оріхове, Красногорівка, Водяне, Авдіївка та Березове, де переважно застосовували гранатомети різних систем, а також стрілецьке озброєння.

За даними розвідки ООС, внаслідок адекватного ведення вогню у відповідь, наші захисники поранили чотирьох окупантів. Зазначимо, що українські воїни ніколи першими не розпочинають застосовувати зброю. При цьому наші захисники ведуть вогонь у відповідь лише після підтвердження відсутності в секторі вогню цивільних мирних мешканців та інфраструктури місцевого населення.

Вчора втрат внаслідок бойових дій та прицільного ворожого вогню серед наших героїв-оборонців немає.

Обстановка на сьогодні, 26 травня

Від початку поточної доби за наявною станом на 12:00 інформацією, російсько-окупаційні війська збройну активність на лінії бойового зіткнення не проявляли.

Захисники України неухильно дотримуються режиму тиші на лінії бойового зіткнення та щохвилини перебувають напоготові дати гідну ефективну відсіч на підступні ворожі дії з боку російсько-окупаційних військ.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Керівництво російських окупаційних адміністрацій за вказівкою російських кураторів продовжує заходи, спрямовані на штучне формування загрози ескалації бойових дій Україною.

З 20 травня ц.р. за “розпорядженнями” ватажків квазіутворень з’єднання та частини 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК перебувають у бойовій готовності “ПОВНА”. Підрозділи інших військових формувань противника переведені на посилений режим несення служби.

ГУР МО повідомляє, що у рамках зазначеного противником проведено наступні заходи: особовий склад викликано з відпусток; посилено передові підрозділи, зокрема чергові артилерійські підрозділи виведені на позиції; резерви з’єднань і частин виведені на полігони, отримують додатковий боєкомплект та пальне. Крім того, військові комісаріати здійснюють оповіщення приписного складу щодо їх прибуття у пункти збору, а у військових частинах російських окупаційних військ розгорнуто пункти прийому особового складу.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Полковник Дмитро Гуцуляк з пресцентру Міністерства оборони України

http://mediarnbo.org/2020/05/26/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-26-travnya-2020/