Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 15 квітня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 15 квітня 2020

Протягом минулої доби, 14 квітня, російсько-окупаційні війська 9 разів свідомо порушили режим тиші на лінії на лінії бойового зіткнення. Важке озброєння збройні формування РФ вчора не застосовували, проте вели прицільні обстріли позицій захисників України переважно з гранатометів різних систем, а також стрілецького озброєння.

Ворог вів вогонь в районах н.п. Авдіївка, Красногорівка, Піски, Павлопіль, Новомихайлівка, Старогнатівка, Тарамчук та Кам’янка.

Підрозділи Об’єднаних сил вели адекватні оборонні дії та прицільний вогонь у відповідь на злочинні дії російсько-окупаційних військ, застосовуючи незаборонені зразки озброєння та в разі підтвердження відсутності в секторі цивільних мирних жителів та інфраструктури місцевого населення.

Як повідомлялося, вчора, внаслідок прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ отримали поранення різних ступенів двоє захисників України, ще один оборонець – бойове ураження.

За даними розвідки, орієнтовні втрати російсько-окупаційних військ внаслідок гідних оборонних дій захисників України, склали 7 осіб пораненими.

Обстановка на сьогодні, 15 квітня

Від початку поточної доби станом на 12:00, збройні формування РФ один раз порушили режим тиші на лінії бойового зіткнення.

Близько 10:45 російсько-окупаційні війська розпочали обстріл наших оборонців Попасної застосовуючи великокаліберні кулемети та стрілецьке озброєння. Захисники України протягом 15 хвилин придушили ворожу активність, адекватно застосовуючи у відповідь стрілецьке озброєння.

Бойових втрат серед наших героїв-захисників, за наявною інформацією, немає. Втрати противника уточнюються.

Наші герої-захисники – підрозділи Об’єднаних сил неухильно дотримуються режиму тиші та перебувають напоготові дати гідну збройну відсіч на підступні ворожі дії з боку російсько-окупаційних військ.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Матеріали підготовлені Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2020/04/15/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-15-kvitnya-2020/