Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 27 березня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 27 березня 2020

Минулої доби, збройні формування Російської Федерації п’ять разів порушили режим припинення вогню. Російські окупаційні війська використовували заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120мм  та 82мм, а також інше піхотне озброєння.

Донецький напрямок

Ворог чотири рази відкривав вогонь по нашим позиціям.

З заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також кулеметів великого калібру, збройні формування Російської Федерації вели обстріл позицій підрозділів Об’єднаних сил поблизу Павлополя. Загалом, противник випустив 6 мін 120-го та 45 мін 82-го калібрів по цьому напрямку.

Також, із станкових та ручних протитанкових гранатометів, російські окупаційні війська відкривали вогонь по позиціям Об’єднаних сил в районі Талаківки.

Крім того, з автоматичних гранатометів та кулеметів ворог обстріляв позиції українських оборонців поблизу Славного, а неподалік Авдіївки відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів.

Луганський напрямок

Противник випустив 3 мін 82 калібру по нашим позиціях в районі населеного пункту Луганське.

Наші мужні захисники відкривали адекватний вогонь у відповідь на провокаційні обстріли окупантів. За наявною інформацією, минулої доби, в результаті рішучих дій наших підрозділів, 2 російських найманців за складу 1 АК російських окупаційних було поранено.

Бойових втрат серед підрозділів Об’єднаних сил немає.

Обстановка на сьогодні, 27 березня

Від початку поточної доби станом на 12.00, збройні формування Російської Федерації тричі порушили режим припинення вогню на Донецькому напрямку.

Вранці, противник випустив 6 мін 82 калібру, а також використовував  станковий протитанковий гранатомет під час обстрілу позицій українських військових поблизу Талаківки.

Також з 82мм міномету, автоматичного станкового гранатомету та великокаліберних кулеметів російські окупаційні війська вели обстріл наших позицій в районі Павлополя.

Крім того, російські окупанти відкривали вогонь по позиціям Об’єднаних сил неподалік Пісків, при цьому використовуючи ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю.

За наявною інформацією, бойових втрат в результаті обстрілів противника немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

РФ продовжує постачання пально-мастильних матеріалів, боєприпасів, озброєння та військової техніки через неконтрольовані Україною ділянки кордону.

Зокрема, з початку березня ц.р. на тим сово окуповані території у Донецькій та Луганській областях з РФ доставлено понад 30 вагонів з боєприпасами, близько 8 тис. тон пального для техніки, більше 10 одиниць танків і бойових машин піхоти.

Водночас під виглядом гуманітарної допомоги російські т.зв. “волонтерські організації” активізували постачання підрозділам 1 (Донецьк) та
2 (Луганськ) АК матеріально-технічних засобів військового призначення,
у т.ч. засобів зв’язку і комплектуючих до них, оптичних прицілів для стрілецької зброї та озброєння бойових машин. При цьому, кожний такий “гуманітарний вантаж” включає великі партії антиукраїнської пропагандистської літератури.

Матеріали підготовлені Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2020/03/27/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-27-bereznya-2020/