Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 13 березня 2020

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 13 березня 2020

Окупанти відкривали вогонь 4 рази. Противник застосовував заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 82 мм, гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Також зафіксовано активність ворожої снайперської пари.

Луганський напрямок

По обіді відмічений ворожий снайперський вогонь неподалік Зайцевого, а увечері в районі населеного пункту Луганське – обстріл зі станкових протитанкових гранатометів і кулеметів великого калібру.

Донецький напрямок

Окупанти з 12:30, протягом 35 хвилин з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстрілювали опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил біля Водяного.

Увечері напруженою була ситуація на підступах до населеного пункту Піски, де противник випустив по наших позиціях 2 міни 82-го калібру, вів вогонь зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та кулеметів великого калібру.

Внаслідок ворожих обстрілів одного українського воїна було поранено. На даний час його евакуйовано до військового медичного закладу для надання необхідної допомоги.

Обстановка на сьогодні, 13 березня

Від початку поточної доби до 12:30 обліковано 1 ворожий обстріл.

Зранку російсько-окупаційні війська з міномету калібру 82 мм обстріляли захисників Лебединського. На позиціях підрозділів Об’єднаних сил розірвалися 11 мін.

Втрат з нашого боку немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування російсько-окупаційних військ нарощує заходи оперативної та бойової підготовки в органах управління, з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК.

Зокрема, протягом поточного тижня на облаштованих на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях полігонах тривають двосторонні командно-штабні навчання бригад (полків) з практичним відпрацюванням підрозділами дій на місцевості із залученням танків та артилерії.

Особливу увагу окупанти приділяють розробці штабних документів, відпрацюванню тактичних нормативів з висування підрозділів у райони розгортання, веденню розвідки та маскуванню озброєння і техніки.

Матеріали підготовлено Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2020/03/13/viyskovi-novini-zvedeni-dani-oos-13-bereznya-2020/