Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 29 лютого 2020

ООС: зведені дані – 29 лютого 2020

Протягом 28 лютого в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на сході України, нашими героями – підрозділами Об’єднаних сил зафіксовано 8 порушень режиму тиші з боку російсько-окупаційних військ.

При цьому противник продовжував застосовувати по наших позиціях міномети, також зафіксовано ворожі снайперські обстріли.

Двічі під мінометними обстрілами з боку збройних формувань РФ перебували наші оборонці н.п. Оріхове. Після 14:10 з напрямку від Первомайська окупанти випустили 6 мін 120-го калібру. Пізніше, Близько 22:00 ворог продовжив мінометний обстріл на цій ділянці, випустивши ще декілька мін різних калібрів.

Також противник вів мінометний обстріл наших захисників Лебединського. Після 21:00 з напрямку від Саханки окупанти протягом понад годину випустили 18 мін калібру 82 мм.

Щільними обстрілами з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння російсько-окупаційні війська порушували режим припинення вогню в районах н.п. Піщевик, Новотроїцьке, двічі – поблизу Водяного.

Зранку від н.п. Голубівське окупанти під прикриттям щільних прицільних обстрілів з великокаліберних кулеметів вели снайперський вогонь по оборонцям Новотошківського.

Українські воїни декілька разів давали з легкого піхотного озброєння адекватну відсіч у відповідь збройним формуванням РФ.

На жаль, внаслідок прицільного ворожого вогню вчора отримав поранення один наш герой. Йому надається необхідна медична допомога.

Обстановка на сьогодні, 29 лютого

Від початку поточної доби за наявною станом на 12:00 інформацією, російсько-окупаційні війська здійснили вже 7 прицільних обстрілів позицій Українських героїв, з них чотири рази ворог застосовував міномети.

Одразу з опівночі, з напрямку від Старомихайлівки окупанти випустили 6 мін 120-го калібру по нашим оборонцям Невельського.

Після 01:20 ночі зафіксовано розриви 3-х ворожих мін калібру 82 мм нашими захисниками Травневого. Також тут від Доломітного окупанти вели прицільні обстріли з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння.

Близько 02:00 ворог протягом години вів прицільний вогонь з СПГ та великокаліберних кулеметів знову від Старомихайлівки по нашим воїнам в районі Красногорівки.

Після 06:30 ранку від Саханки противник випустив 10 мін калібру 82 мм по захисникам Лебединського.

З 10:45 знову з мінометів 82-го калібру від Золотого-5 окупанти випустили декілька мін по оборонцям Оріхового.

Також збройні формування РФ порушували режим тиші з гранатометів та великокаліберних кулеметів в районах н.п. Красногорівка та Павлопіль.

Підрозділи Об’єднаних сил декілька разів адекватно придушували ворожу збройну активність застосовуючи легке піхотне озброєння.

За наявною інформацією, бойових втрат серед наших героїв немає.

Наші воїни продовжують виконувати бойові завдання, контролюють обстановку та перебувають напоготові до підступних ворожих дій з боку російсько-окупаційних військ.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

http://mediarnbo.org/2020/02/29/oos-zvedeni-dani-29-lyutogo-2020/