Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 21 грудня 2019

ООС: зведені дані – 21 грудня 2019

Порівняно з попередньою добою, російсько-окупаційні війська наростили кількість та інтенсивність обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил. Зокрема, противник знову застосував міномет калібру 82 мм.

Загалом за добу російсько-окупаційні війська здійснили 10 обстрілів.

Внаслідок одного з цих обстрілів було поранено військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил. Ще один наш військовослужбовець під час спостереження в оптичний пристрій отримав ураження сітківки ока внаслідок використання противником лазерної зброї.

Луганський напрямок

Зазначений випадок мав місце вдень на цьому напрямку. По наших позиціях біля Хутора Вільного окупанти випустили 3 міни, а також вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Також вдень зі станкових протитанкових гранатометів ворог обстрілював опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил неподалік Світлодарська.

Увечері російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з кулеметів великого калібру та стрілецької зброї – поблизу населеного пункту Шуми, та зі станкових протитанкових гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї – в районі Кримського. Обидва ці обстріли тривали близько 20 хвилин.

Донецький напрямок

Там порушень режиму тиші було 6.

Вночі ворожі кулемети та стрілецька зброя лунали неподалік Невельського та Славного.

Ще один раз в районі Невельського противник проявляв активність наприкінці доби, коли використав під час обстрілу станкові протитанкові гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

Позиції підрозділів Об’єднаних сил поблизу Кам’янки у другій половині дня були обстріляні з гранатометів різних систем.

Увечері 10 хвилин з боку Спартака окупанти вели вогонь по наших опорних пунктах біля шахти Бутівка з автоматичних гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.

А поруч з населеним пунктом Василівка провокували українських воїнів вогнем зі стрілецької зброї.

Обстановка на сьогодні, 21 грудня

Від початку поточної доби до 12:30 російсько-окупаційні війська відкривали вогонь двічі.

Поблизу Зайцевого на Луганському напрямку близько 7-ї години ранку розпочався обстріл опорних пунктів підрозділів Об’єднаних сил зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та кулеметів великого калібру, що тривав 45 хвилин.

На Донецькому напрямку також уранці зі станкових протитанкових гранатометів противник вів вогонь по наших позиціях неподалік Новотроїцького.

За наявною на цей час інформацією, втрат з нашого боку немає.

 

http://mediarnbo.org/2019/12/21/oos-zvedeni-dani-21-grudnya-2019/