Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 6 листопада 2019

ООС: зведені дані – 06 листопада 2019

Упродовж  минулої доби кількість обстрілів російсько-окупаційними військами наших оборонних позицій на лінії зіткнення зменшилася до 7. Переважно противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, проте 1 раз застосував заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 мм.

Луганський напрямок

Тут відбулося 3 обстріли.

Після 17:00 окупанти з ручних протитанкових і автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї 25 хвилин обстрілювали наші позиції біля Оріхового.

О 21:30 розпочався обстріл з автоматичних гранатометів та кулеметів великого калібру опорних пунктів підрозділів Об’єднаних сил поблизу Луганського, що тривав 15 хвилин.

Наприкінці доби автоматичні станкові гранатомети ворог застосував неподалік Хутора Вільного.

Донецький напрямок

4 порушення противником режиму тиші мали місце на цьому напрямку.

Двічі, вранці зі станкових і ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї, а ввечері з мінометів 120-го калібру і станкових протитанкових гранатометів російсько-окупаційні війська вели вогонь в районі Водяного.

Крім того, до обіду поблизу Лебединського окупанти застосували кулемети великого калібру та стрілецьку зброю, а захисників Старогнатівки обстріляли з великокаліберних кулеметів.

Втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок обстрілів упродовж минулої доби не зафіксовано.

Обстановка на сьогодні, 06 листопада

Від початку поточної доби до 12:30 російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 1 раз на Луганському напрямку.

Після опівночі з гранатометів різних систем, кулеметів великого калібру та стрілецької зброї противник обстріляв опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил, обладнані у районі Кримського.

Втрат з нашого боку немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

ГУР МОУ повідомляє про активізацію командуванням російсько-окупаційних військ заходів з інженерно-фортифікаційного обладнання передових позицій з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Зокрема, з початку листопада зросла інтенсивність проведення ворогом інженерних робіт, у т.ч. з мінування місцевості вздовж лінії зіткнення включно з т.зв. «сірою зоною».

Поряд з цим збільшилась кількість небойових втрат особового складу окупантів. Так, 1 листопада військовослужбовець одного з підрозділів 1 АК зазнав важких поранень внаслідок необережного поводження з протипіхотною міною під час її встановлення. Командування противника вживає заходів з приховування зазначеного інциденту.

 

http://mediarnbo.org/2019/11/06/oos-zvedeni-dani-06-listopada-2019/