Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 29 листопада 2019

ООС: зведені дані – 29 листопада 2019

Порівняно з попередньою добою, ситуація в районі проведення ООС значних змін не зазнала. Російсько-окупаційні війська продовжували порушувати режим припинення вогню, при цьому використовуючи  гранатомети різних систем та стрілецьку зброю. Загалом, за минулу добу, противник 9 разів відкривав вогонь по нашим захисникам.

Донецький напрямок

5 обстрілів обліковано на цьому напрямку.

Зранку противник обстріляв наші позиції з ручних протитанкових гранатометів неподалік Новотроїцького, вдень – зі стрілецької зброї вів вогонь в районі Березового.

Більше години противник вів вогонь по позиціях Об’єднаних сил поблизу н.п. Красногорівка, зі сторони Старомихайлівки, при цьому використовуючи станкові протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю, а ввечері з цього ж напрямку противник з піхотного озброєння обстріляв оборонців Мар’їнки.

Також, ввечері зі станкових протитанкових гранатометів ворог вів вогонь по оборонцях Водяного.

Луганський напрямок

Тут було зафіксовано 4 факти порушення режиму припинення вогню з боку противника.

Неподалік Новолуганського та Шумів окупанти вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

З гранатометів різних систем та стрілецької зброї противник також обстріляв позиції українських захисників неподалік населених пунктів Троїцьке та Майорське.

Упродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів жоден військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил не загинув і не був поранений.

Обстановка на сьогодні, 29 листопада

Від початку поточної доби станом на 12:00, обстрілів з боку Російсько-окупаційних військ зафіксовано не було.

Бойових втрат з нашого боку немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Російські окупанти продовжують інтенсивні роботи з удосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Зокрема, в авральному порядку здійснюється облаштування позицій і інших інженерних об’єктів, у т.ч. для їх використання у зимовий період.

Крім того, ворогом встановлюються додаткові мінно-вибухові загородження з використанням заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін та саморобних вибухових пристроїв, у т.ч. поза межами позицій. При цьому, для мінування окремих ділянок території окупанти використовують міни, вилучені під час розмінування місцевості у районах відведення військ.

Недотримання російськими найманцями заходів безпеки у ході мінування та інженерного обладнання об’єктів на передових  позиціях призвело до їх загибелі та поранень у 3 омсбр,  9 омсп 1 АК, 2 та 4 омсбр 2 АК ЗС РФ.

Слава захисникам України!

Слава Україні

 

http://mediarnbo.org/2019/11/29/oos-zvedeni-dani-29-listopada-2019/