Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 28 жовтня 2019

ООС: зведені дані – 28 жовтня 2019

Кількість обстрілів російсько-окупаційними військами наших оборонних позицій на лінії зіткнення зменшилася до 13. Противник двічі застосовував заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 82 мм, обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

На Луганському напрямку зафіксовано 9 обстрілів.

Тричі, вночі, вдень та увечері, ворог з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та стрілецької зброї відкривав вогонь поблизу Новолуганського.

Так само 3 рази окупанти зі станкових протитанкових і підствольних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляли опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил біля Золотого-4, поза межами ділянки розведення.

Вночі по позиціях наших військ поблизу Травневого противник вів вогонь зі станкових і ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї, а неподалік Луганського – з кулеметів великого калібру.

В районі Кримського після 9-ї вечора російсько-окупаційні війська застосували станкові протитанкові і автоматичні гранатомети та кулемети.

На Донецькому напрямку противник порушив режим тиші 4 рази.

Зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів окупанти вдень 45 хвилин обстрілювали військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання поблизу Березового.

Увечері з ручних протитанкових гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї були обстріляні опорні пункти наших військ неподалік Водяного.

В районі Лебединського лунали ворожі ручні протитанкові і автоматичні станкові гранатомети, кулемети та стрілецька зброя.

Також з кулеметів великого калібру та стрілецької зброї противник вів вогонь по наших захисниках Мар’їнки.

Упродовж минулої доби жоден військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил не загинув і не був поранений.

Обстановка на сьогодні, 28 жовтня

Від початку поточної доби до 12.30 російсько-окупаційні війська здійснили 3 обстріли.

На Луганському напрямку у нічний час противник з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї відкривав вогонь по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил поблизу Травневого. А позиції наших військ біля населеного пункту Золоте-4 обстріляв з кулеметів великого калібру та стрілецької зброї.

На Донецькому напрямку після 10-ї ранку окупанти 15 хвилин з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї вели вогонь по наших захисниках Невельського.

Втрат з нашого боку немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

У  з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ працює комісія Південного військового округу ЗС РФ, яка проводить розслідування причетності російських кадрових офіцерів до розкрадання у великих обсягах коштів, виділених на ремонт та зберігання військової техніки і озброєння.

Так, минулого тижня було знято з посад командира однієї з військових частин 1 АК та його заступників.

Командування російсько-окупаційних військ вживає заходів щодо приховування зазначеного та інших фактів для недопущення витоку інформації про скоєння злочинів російськими військовослужбовцями.

 

http://mediarnbo.org/2019/10/28/oos-zvedeni-dani-28-zhovtnya-2019/