Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 21 жовтня 2019

ООС: зведені дані – 21 жовтня 2019

Протягом минулої доби, 20 жовтня, російсько-окупаційні війська 12 разів порушили режим припинення вогню на лінії бойового зіткнення. Окупанти вели прицільні обстріли позицій Українських захисників переважно з гранатометів різних систем, а також стрілецького озброєння.

Район відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” Об’єднаних сил

Тут ворог порушив режим тиші тричі.

З 07:20 ранку окупанти з автоматичних станкових гранатометів цілили по наших оборонцях Золотого-4.

Вдень, після 12:00, також з АГС та стрілецького озброєння противник вів вогонь по захисниках н.п. Оріхове.

Після відносного затишшя, з 20:00 окупанти розпочали обстріл з АГС, озброєння БМП та стрілецької зброї в районі н.п. Кримське.

Район відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” Об’єднаних сил

9 прицільних ворожих обстрілів зафіксовано нашими мужніми воїнами вчора в цьому районі. Усі вони відбулися з 17:30 до опівночі.

Під ворожим вогнем опинилися захисники України в районах н.п. Пищевик, Водяне, Піски, Невельське, Новомихайлівка, Богданівка, Славне, Павлопіль та Авдіївка.

Підрозділи Об’єднаних сил, неухильно дотримуючись Мінських угод, придушували ворожу збройну активність.

Бойових втрат внаслідок ворожого прицільного вогню серед наших захисників протягом минулої доби немає.

Обстановка на сьогодні, 21 жовтня

Від початку поточної доби російсько-окупаційні війська здійснили 4 збройні провокації на лінії бойового зіткнення, застосовуючи гранатомети та великокаліберні кулемети.

Під ворожим вогнем опинилися наші воїни в районах н.п. Попасна, Пищевик, Водяне та Авдіївка.

Захисники України вели адекватні оборонні дії придушуючи ворожу активність зі стрілецького озброєння.

За наявною інформацією, від початку поточної доби втрат серед наших героїв внаслідок ворожого вогню немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування російських окупаційних військ посилює заходи з недопущення зниження рівня укомплектованості особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Разом з цим, зростає кількість найманців з числа т.зв. “не замінимої гвардії”, які шантажують командирів підрозділів погрозами залишити військову службу через зменшення грошових виплат у зв’язку з припиненням бойових дій.

Крім того, з початку жовтня ц.р., через низькі морально-психологічні якості осіб зазначеної категорії, у підрозділах окупантів продовжує знижуватись рівень військової дисципліни та зростає кількість правопорушень і кримінальних  злочинів. Значних масштабів набули торгівля зброєю і боєприпасами, пально-мастильними матеріалами та військовим майном.

Наші мужні захисники – підрозділи Об’єднаних сил перебувають напоготові до підступних дій з боку російсько-окупаційних військ в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на сході України.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

 

http://mediarnbo.org/2019/10/21/oos-zvedeni-dani-21-zhovtnya-2019/