Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 25 липня 2019

ООС: зведені дані – 25 липня 2019

Протягом минулої доби, 24 липня, на лінії бойового зіткнення в повній мірі зберігався “режим тиші”. Провокаційних прицільних обстрілів позицій захисників України з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Сьогодні, 25 липня, окупанти все ж таки застосували зброю. При цьому, внаслідок ворожого прицільного обстрілу є один поранений Український воїн.

О 00:17 російсько-окупаційні війська відкрили вогонь з ручного протитанкового гранатомету та великокаліберного кулемету по наших оборонцях села Причепилівка. Обстріл окупанти вели протягом 8 хвилин з напрямку від села Жолобок.

Нагадаємо, що з опівночі 21 липня 2019 року, уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях встановлено “режим тиші”, що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння. Підрозділи Об’єднаних сил неухильно дотримуються “режиму тиші”.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування російських окупаційних військ вживає заходів з нарощування фортифікаційного обладнання передових позицій підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Зокрема, зросла інтенсивність робіт з обладнання окопів та бліндажів, поблизу яких встановлюються додаткові мінно-вибухові загородження. При цьому, для мінування місцевості окупанти використовують протипіхотні міни російського виробництва, які заборонені міжнародними конвенціями.

Водночас, за повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, збільшилась кількість випадків підриву на хаотично встановлених раніше мінно-вибухових пристроях військовослужбовців противника, які прибули на передову у ході останньої ротації. Так, 22 липня ц.р. під час ліквідації загоряння трави у районі бойової позиції одного з підрозділів окупантів, підірвались троє російських військовослужбовців, один з них загинув, двоє важко поранені. Командування російських окупаційних військ вживає заходів з приховування цієї інформації.

Підрозділи Об’єднаних сил неухильно дотримуються встановленого на виконання рішення Тристоронньої контактної групи “режиму тиші”, та пильно перебувають напоготові до будь-яких провокаційних та підступних дій з боку російсько-окупаційних військ на лінії бойового зіткнення.

Слава захисникам України!

Слава Україні!


Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

 

http://mediarnbo.org/2019/07/25/oos-zvedeni-dani-25-lipnya-2019/