Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 24 липня 2019

ООС: зведені дані – 24 липня 2019

Російсько-окупаційні війська обстріляли наші оборонні позиції на лінії зіткнення 1 раз за добу.

Луганський напрямок

Зазначений обстріл, що мав характер вогневої провокації, обліковано тут.

Близько 09:00 окупанти з боку населеного пункту Нижнє Лозове упродовж 10 хвилин вели вогонь по обладнаних неподалік Луганського опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил з автоматичного гранатомету та стрілецької зброї.

Втрат з нашої сторони не зафіксовано.

За даними розвідки Об’єднаних сил, 23 липня внаслідок підриву на вибуховому пристрої загинули троє окупантів, ще один зазнав поранень.

Від початку поточної доби ворог не порушував заборону на використання будь-якого озброєння.

Наші військові дотримуються умов повного припинення вогню. Ситуація на лінії зіткнення перебуває під надійним контролем підрозділів Об’єднаних сил.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування ЗС РФ провело чергову ротацію кадрового особового складу у з’єднаннях і частинах російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Водночас за результатами роботи комплексних комісій певну частину командного складу було усунуто з посад та повернено на територію РФ.

Слід зазначити, що для окремих російських кадрових офіцерів участь у збройній агресії проти України стала “трампліном” для подальшого кар’єрного зростання. Зокрема, у липні ц.р. на посаду командувача 49 армії (Ставрополь) Південного військового округу ЗС РФ призначений генерал-майор Зусько, який у 2014 році командував 1 АК (Донецьк) російсько-окупаційних військ.

У Збройних Силах України розпочалися масштабні двосторонні командно-штабні навчання з метою відпрацювання різних варіантів операцій, удосконалення управлінської діяльності керівного складу Сухопутних військ і Повітряних Сил ЗС України

Крім того, під час навчань оперативними командуваннями Сухопутних військ Збройних Сил України застосовуватимуться оперативно підпорядковані їм сили і засоби Десантно-штурмових військ і Сил спеціальних операцій, досліджуватиметься спроможність органів військового управління видів спільно здійснювати планування застосування угруповань та управління визначеними силами і засобами в умовах обмеженого часу та різких змін обстановки.

 

Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

 

http://mediarnbo.org/2019/07/24/oos-zvedeni-dani-24-lipnya-2019/